burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başkan İlkay Güngör’den çocuklara ara tatil hediyesi

Başkan İlkay Güngör’den çocuklara ara tatil hediyesi
292 kez okundu
17 Kasım 2019 - 11:20

Burdur’un Bucak İlçesi Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, çocukların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Belediye Başkanı İlkay Güngör okullara verilen ara tatilde öğrencileri Kepez’ deki çocuk eğlence yerlerini gezdirdiler..

Başkan İlkay Güngör konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada “Kızılkaya İlköğretim Okulu ve Anasınıfı öğrencilerini, 9 günlük ara tatilin ilk gününde Kepez Belediye Başkanı Sn. Hakan TÜTÜNCÜ Bey’in davetiyle, Dokuma Parktaki eğlence merkezine götürdük. Çocuklarımız burada eşi benzeri bulunmayan, 13000 çeşit oyuncaktan oluşan Anadolu Oyuncak Müzesini, tarihi ve kültürel değerlerimizin sergilendiği Minicity’yi gezdiler. Sonrasında Parkride’ye giderek, simülatör eşliğinde helikoptere binerek Türkiye turu yaptılar.


Çocuklarımıza bu imkanı sağlayan ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan Kepez Belediye Başkanımız Sn. Hakan TÜTÜNCÜ Beye ve ekibine çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.