burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Eğitim Birsen ailesi Lavanta Tepesi Otel’de buluştu

Eğitim Birsen ailesi Lavanta Tepesi Otel’de buluştu
292 kez okundu
21 Kasım 2019 - 20:26

Burdur Eğitim Birsen ailesi Lavanta Tepesi Otelde bir araya geldi.

Şube yönetimi, iş yeri temsilcileri, ilçe temsilcileri üniversite yönetim ‏kurulu üyeleri ve birim temsilcileri kadın kolları, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri bir araya geldiği programda kişisel gelişim uzmanı ve eski sendikacı sendikacı Nail Uslu da üyelere bir sunum gerçekleştirdi. Yönetimlerdeki görev değişikliğinden dolayı da başarılı bir şekilde görevlerini yerine getiren ilçe başkanları ve kadın kolu üyelerine plaket takdimi yapıldı.

Memursen İl Temsilcisi ve Eğitim Birsen şube Başkanı Murat Bulut; “İçimize ve işimize yolculuk diye adlandırdığımız sendika üyelerimizin alanda yapılacak çalışmalar konusunda bilgilendirilmesi, sendikal faaliyetlerde bilinçlendirilmesi konusunda gayretlerimiz devam edecektir.Biz özelde üyesi, genelde ülkesi ne evrensel de yerküre ile ilgili ‏, Mücadele eden ter akıtan büyük bir aileyiz.” Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.