burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Burdur Belediyesi’nden duyuru

Burdur Belediyesi’nden duyuru
2.842 kez okundu
01 Aralık 2019 - 13:23

Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenlenen program ile il genelinde ağaç budama ve kesim çalışmaları başlatılıyor.  

Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından il genelinde tüm mahallelerde kaldırım ve refüjlerde bulunan yaşlanmış, formu bozulmuş, trafik akışı ve yaya geçişlerine engel olan ya da olacağı düşünülen ağaçların budama ve gerek görüldüğü takdirde kesim işlemleri yapılması planlanıyor. Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, başlatacağı çalışma öncesi mahalle sakinlerinin bahçelerinde bulunan, trafiğe ya da yaya geçişine engel teşkil eden ağaçlarının yola ve kaldırıma gelen dallarını budamalarının yapılması konusunda duyuruda bulundu.   

Burdur Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda, mahalle sakinlerinin öncelikli olarak kendi bahçelerinde bulunan ağaçların, kaldırıma gelen dallarını budamaları konusunda rica bulundu.  

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.