burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Başkan Ünal’dan çalışmalara sıkı takip

Başkan Ünal’dan çalışmalara sıkı takip
219 kez okundu
05 Aralık 2019 - 10:18

Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yunus Emre Mahallesi, Sultan Hamit caddesinde yolun genişletme çalışmalarına başladı.
Sultan Hamit caddesinde Bucak Belediyesi ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde bölgede trafik akışı artık rahatlamış olacak.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL :” Sultan Hamit caddesinde adım adım ilerleyerek vatandaşlarla görüşüp rızası alınarak genişletme çalışmalarına başlanıldığını belirtti. Sultan Hamit caddesinde Fen işleri ekiplerimizin yapmış olduğu çalışma sonrası bu bölgede yaşayan vatandaşımızın yaşadığı olumsuzlukları ortadan kaldırarak trafik akışını rahatlatacağız. Yollarımızı Bucak halkının hak ettiği kalite ve standartlara getiriyoruz. Bu caddemizde yol genişletme çalışması bittikten sonra Duvar Örerek, parke çalışması da yaparak tamamlamış olacağız. Bu çalışmalarımızda bizlere destek olan mahalle halkına teşekkür ediyorum” dedi.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.