burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Burdur’daki okullarda kantinler denetlendi

Burdur’daki okullarda kantinler denetlendi
607 kez okundu
16 Aralık 2019 - 20:15

Burdur Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri 2019-2020 Eğitim ve Öğretimin devam ettiği okul kantinlerinde denetlemelerde bulundu.

Burdur Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri okul kantinlerinde öğrenciyi meşgul edecek zararlı oyuncak ve malzemelerin satılmaması, abur-cubur diye tabir edilen enerjisi yüksek, şekerleme türü ve gazlı içeceklerin satışının yapılmaması ile ilgili kantin işletmecilerine uyarılarılar da bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Ekiplerimiz kontrollerde satılan gıda ürünlerinin son tüketim tarihleri ve satımının yasak olduğu ürünlerin kontrolü, hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı, çalıştırma ruhsatlarının bulunup bulunmadığını denetledi. Ekiplerimiz tarafından yapılan denetlemeler sonucunda kantinlerde sıkıntılı bir duruma rastlanmadı. Zabıta ekiplerimiz düzenli denetimlerini sıklaştırarak devam edecek.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.