bülent
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Validen TED öğrencilerine özel davet

Validen TED öğrencilerine özel davet
169 kez okundu
20 Aralık 2019 - 11:50

Burdur’dan da 25’e yakın öğrencinin eğitim aldığı TED Isparta Koleji’nde, TED Isparta Koleji İlkokul 3. Sınıf öğrencileri ve İlkokul-Okul Öncesi Müdürü Hüseyin Avni ŞATAF Isparta Valisi Ömer SEYMENOĞLU’nun daveti üzerine kendisini makamında ziyaret ettiler.

Daha önce bir programda karşılaştığı 3.A sınıfı öğrencimiz Elif Özçelik ‘in ‘Sizi arkadaşlarım ile ziyaret edebiliriyim?’ isteğini geri çevirmeyen Vali Seymenoğlu Elif’in okulundaki bütün 3. sınıf öğrencilerini Valiliğe davet etti.
Çocuklara ikramda bulunan Vali Ömer SEYMENOĞLU, öğrencilerle keyifli bir söyleşi yaparak sorularını cevapladı. TED Isparta Koleji İlkokul öğrencileri Görsel Sanatlar öğretmeni Esra Uysal öncülüğünde hazırladıkları hediyeyi kendilerine sunarak teşekkür ettiler.

Öğrenciler, Vali Seymenoğlu’nu TED Kolejine davet ederek makamından ayrıldılar. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan İlkokul-Okul Öncesi Müdürü Hüseyin Avni ŞATAF, “Misafirperverlikleri için Sayın Valimize ve Valilik çalışanlarına teşekkür ederiz ” Dedi.

blurosso
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.