burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Burdur’da uyuşturu taciri tutuklandı

Burdur’da uyuşturu taciri tutuklandı
1.981 kez okundu
10 Ocak 2020 - 15:11

Burdur Valiliği’nden İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan,  kullanan şahıslara yönelik olarak yapılan çalışmalar konusunda yazılı açıklamada bulunuldu.

İl  merkezinde yakalanarak hakkında TCK 188. Maddesine Muhalefet (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) suçu kapsamında işlem yapılmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanan H.İ. isimli şahsa, uyuşturucu/uyarıcı madde sattığı tespit edilen H.D. isimli şahıs, 04.01.2020 günü yakalanmış, şahsın kullandığı çekici ve bu çekiciye bağlı dorsede yapılan aramada; 2,78 gram esrar maddesi ve uyuşturucu/uyarıcı madde kullanımına yarayan çok sayıda aparat ile 1 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

Yakalanan şüpheli H.D. isimli şahıs işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçu kapsamında tutuklandı.

Ayrıca Burdur’da bulunan F.A. isimli şahsa kargo vasıtasıyla gönderildiği anlaşılan paket içerisinde 8,80 gram esrar maddesi ele geçirilerek, paketi gönderdiği ve İstanbul ilinde ikamet ettiği tespit edilen S.K. isimli şahıs hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti, F.A. isimli şahıs hakkında ise TCK 191. Maddesine Muhalefet (Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak) suçu kapsamında yapılan işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.