burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdur Haber, Burdur Haberleri

Tanıtım yazısı yayınlıyoruz

Tanıtım yazısı yayınlıyoruz
28 kez okundu
15 Ocak 2019 - 23:16

2010 yılından beri günümüze deyin 13 Binin üzerinde haber yayınlanmış Burdurweb.com haber sitemizde tanıtım yazılarınızı yayınlıyoruz.

Site içeriğinin yüzde doksanı özgün içerikten oluşan internet sitemiz Google News kayıtlı olup bir kaç dakika içerisinde Google’da index almaktadır. Google dostu olan web sitemizde yayınlanan tanıtım yazısı ile birlikte web siteniz hem tıklanarak trafik alacak hem de belirtilen kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çok kısa sürede tırmanması için referans olacaktır.

Haber sitemizde yerel haberlerinin bulunduğu kategorilerin yanı sıra sağlık, spor, teknoloji, ekonomi, eğitim, kültür ve sanat gibi bir çok konunun ele alınabileceği kategoriler bulunmaktadır. Dilediğiniz kategoride tanıtım yazımız yayınlanabilmektedir. Haber sitemizde yayınlanan tanıtım yazıları talep gelmesi halinde 25 Bin beğeni sayfasına sahip haber paylaşımlarında bulunduğumuz facebook sayfamızda paylaşılarak bir çok kişiye ulaşılmasını sağlamakta ayrıca tanıtım yazısına erişen ziyaretçinin içeride bulunan linkleri tıklayarak farklı ip ve mac adreslerinden girişler sağlayarak organik trafik sağlamaktayız.

Tanıtım yazılarınızda aradığımız kriter ise yayın politikamız gereği adult, kumar, bahis, şans oyunları, kullanıcıları aldatmaya yönelik içerik ve web sitelerin yer aldığı tanıtım yazılarını yayınlamamaktayız. Tanıtım yazılarınızda aradığımız bir diğer kriter ise yazılar minimum 150 + kelime ve özgün olmalıdır. Yazıların içerisinde maksimum 3 adet dofollow link barındırmalı ve ekte de varsa bir adet ilgili resim içeriği belirtilmelidir.

Bu şartlarda tanıtım yazısı yayınlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bize info[at]burdurweb.com mail adresinden veya 0541 449 19 05 nolu gsm numarasından ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyatları iletişime geçtikten sonra sizlere iletiyoruz.

burdurwebmedya
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2019 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.