burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

İl Başkanı Akbulut’tan platforma tepki

İl Başkanı Akbulut’tan platforma tepki
373 kez okundu
10 Şubat 2020 - 12:20

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Burdur Sivil Toplum Platformu’nun yayınladığı çalıştay deklarasyonuna tepkide bulundu.

Yazılı açıklama yapan Akbulut, “18 Uygulamasını konuştuğunuz platform vatandaşın sorularına cevap vermek ya da sorunlarına çare aramaktan çok; organizasyonu düzenleyenlere bakıldığı zaman tamamen Belediye Başkanımıza zarar verme amacıyla kurulmuş platform olduğu açıktır.
Şurasını açık ve net belirtmeliyiz ki 18 Uygulaması ile alakalı şikayeti olan var ise sorumlusu Belediyemiz değil Belediye Başkanımız hiç değil, tek sorumlu Yasa Koyuculardır. Belediyemiz sadece uygulayıcıdır. Cumhurbaşkanı’nın yasa da yaşanılan boşluklar ile alakalı var ise eksik tamamlama yetkisi vardır.Cumhurbaşkanı ile aynı partide ki katılımcıların orda konuşması yersizdir varsa bir sıkıntısı alır Genel Başkanından randevuyu dile getirir.Ama söylediğimiz gibi amaç üzüm yemek değildir, Bağcıyı dövmektir.Biz de diyoruz ki Bağcı Belediye Başkanımız değil, Saygıdeğer Cumhurbaşkanıdır.Tüm platform üyelerine ve kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.” Dedi.

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.