burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber, Burdur Haberleri, Burdur Son Dakika

Akbulut, yeni dönemin yeni yönetimi tanıttı

Akbulut, yeni dönemin yeni yönetimi tanıttı
1.466 kez okundu
12 Şubat 2020 - 11:29

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, bugün kahvaltılı basın toplantısı düzenleyerek yaklaşan il kongresi öncesi yeni yönetim kadrosunu kamuoyuna tanıttı.

ÜYE SAYISINDA HEDEF 5 BİN

İl Başkanı İzzet Akbulut yeni dönemde “umudu büyüteceğiz” sloganıyla yola çıktıklarını ifade ederken, yeni dönemdeki hedeflerini açıkladı. Akbulut, “11 ilçede hem kadın kolları hem de gençlik kollarını oluşturacağız. 3 ayda bir il danışma kurulu toplantıları yapacağız.Her ay belediye başkanı ve vekille istişare toplantısı yapacağız.Üye sayısını 4300 den 5000’e çıkaracağız. Parti içi eğitimlere ağırlık verilecek. Tüm üyelere seminer düzenlenecek.” Dedi

İki yıllık zaman zarfında öz eleştiride bulunan İl Başkanı İzzet Akbulut önümüzdeki süreçte parti kararlarını basın yoluyla kamuoyuna da sık paylaşılacağını vurguladı. Akbulut, Burdur’un tarım ve hayvancılık sektörüne yönelik sorunlarını çalıştay ile gündeme taşıyarak uzmanların desteği ile çözüm arayacaklarını ifade etti.

Yönetim
*İzzet Akbulut
*Osman Yalçın
*Hüseyin Kaya
*Osman Özkır
*Şaziye Soysal
*Mehmet Binay
*Murat Dilek
*Zümra Özkan
*Mehmet Yaşar
*Deniz Tunç
*İlyas Divarcı
*Aysun Ulusoy
*Şengül Tekin
*Ahmet Barış
*Özgür Özmen
*Mehmet Cevni
*İbrahim Bilgiç
*Nazlı Oral Erkan
*Gülsüm Hekimoğlu
*Cennet Ünal
*Barış Eren

burdur ceviz ezmesi
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.