burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

TED Koleji’nden Burdur’da eğitim atılımı

TED Koleji’nden Burdur’da eğitim atılımı
1.230 kez okundu
20 Şubat 2020 - 8:26

Burdur’dan bir çok öğrencinin eğitim alarak başarılar elde ettiği TED Isparta Koleji Kurucu Temsilcisi Şule Yurcu, Burdur’da eğitime yönelik söyleşide bulundu. Lise Müdür Yardımcısı Gülin Özkan’ın sunuculuğuyla başlayan seminer yaklaşık 2 saat sürdü.

Eğitimde 40 yılını aşkın emek vermiş çok tecrübeli ve otoriter isim olan Şule Yurcu , dün akşam Grand Özeren Otel toplantı salonunda Burdurlu velilere “Mutlu çocuk mutlu insan” başlıklı seminer verdi.

Açılış konuşmasını Okul Öncesi ve İlkokul Müdürü Hüseyin Avni Şataf yaptı. TED Koleji hakkında genel bilgi ve okulun hedefleri hakkında bilgi verdi.

Okul öncesi İngilizce eğitiminin önemini vurgu yaparak konuşmasını devam eden Şataf, toplantıya katılan tüm velileri TED Isparta Koleji’ne davet etti.

Ortaokul ve Lise Müdüresi Münire Yıldız ise konuşmasında eğitime yönelik önemli detaylar paylaştı.

“Mutlu çocuk mutlu insan” başlıklı seminerine velilere uyguladığı test ile başlayan Şule Yurcu, velilere eğitime yönelik çok önemli bilgiler verdi. Veliler, pür dikkat Yurcu’yu dinlerken 1,5 saat süren seminerden velilerin memnuniyetle ayrıldığı gözlendi.

TED Isparta Koleji Kurucu Temsilcisi Şule Yurcu’nun gerçekleştirdiği eğitime yönelik seminerlerin önümüzdeki süreçte hem Isparta’da hem de Burdur’da devam edeceği belirtildi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.