burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Hadise giyim mağazası hizmete açıldı

Hadise giyim mağazası hizmete açıldı
2.628 kez okundu
28 Şubat 2020 - 20:28

Burdur merkezde Konak mahallesi gazi caddesinde bulunan Hadise giyim mağazası bugün hizmete açıldı.

Burdur’da uzun yıllardır konfeksiyon ve giyim sektöründe hizmet veren Halil Çiçek’in Hadise markasıyla giyim mağazasının açılışı gerçekleştirildi.

İşletme sahibi Halil Çiçek :”Bugün açılışımıza katılan tüm eş dost akraba ve müşterilerimize çok teşekkür ediyorum 27 yıldır yukarı pazarda bay bayan giyim ve Düğüncü çeşitleriyle hizmet verirken 2 yıl önce Ambar markasıyla caddeye inerek gençlerimize de hizmet etmeye başladık ama Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın destekleriyle rektörümüz ve yönetiminin gayretleriyle büyüyen Üniversitemizde artan öğrencilerimize daha fazla hizmet edebilmek için Hadise Koton ve Rodi markalarını Burdur’a getirdik.Yirmiye yaklaşan çalışan sayımızla Burdur da iş Burdur da aş olmaya çalıştık. Rabbim şehitlerimize rahmet eylesin milletimizin başı sağ olsun bir daha böyle acılar yaşatmasın inşallah ” Dedi.

Burdurweb ailesi olarak Halil Çiçek bey’in yeni iş yerinin bol ve bereketli kazanç olması dileklerimizle.Hayırlı ve uğurlu olsun.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.