burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Milletvekili Özçelik’ten önemli açıklama

Milletvekili Özçelik’ten önemli açıklama
2.986 kez okundu
23 Mart 2020 - 0:25

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, yazılı açıklamada bulunarak Burdur ili koronavirus konusunda kamuoyunu bilgilendirdi.

Açıklamasında koronavirüs önlemleri konusunda rehavete gidilmemesi gerektiğini altını çizen Milletvekili Özçelik, “İlk günden itibaren ilimizde Sayın Valimiz, İl Müdürlerimiz ve İl Başkanımızın Koordineli Çalışmalarıyla, Sağlık Bakanlığımızın, Bilim Kurulunun her bir bakanlığımızın aldığı kararlar çerçevesinde uygulamalar takip edilmekte, aksaklıklar varsa bunlar kısa sürede giderilmektedir.Vatandaşlarımızın ilimiz üzerindeki speküle haberlere itibar etmemeleri konularında da halkımızın rehavete kapılmadan tedbirleri arttırarak ve hassasiyetler üst düzeyde tutulması sağlanmıştır.Biz yine de Sağlık Bakanlığımızın ve İlimizde Sağlık Müdürlüğümüz ve sağlık çalışanlarımızın yoğun gayretlerini yakından müşahede ettik ve tüm Türkiye’de olduğu gibi TBMM’de Sağlık Bakanımızın başlattığı alkışlarımızla Burdur’umuzda da Sağlık Çalışanlarımıza şükranlarımızı sunduk. Burdur’da ilk günden itibaren başlayan duyarlılığımız devam etmeli , en ufak bir rehavete ve gevşemeye müsaade etmemeliyiz. Tetkikler, takipler çok sıkı bir şekilde devam etmektedir. Allah’ın izniyle Milletimizin ,Vatandaşlarımızın destekleriyle bu salgının da üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz.” Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.