burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Başkan Mengi, “Gün siyaset yapma günü değildir”

Başkan Mengi, “Gün siyaset yapma günü değildir”
358 kez okundu
23 Mart 2020 - 18:57

“Bugün Birlik ve Beraberlik günü, Siyaset Yapma günü değildir”

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’in yazılı açıklamasının ardından CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut’un çıkışının ardından kendisi de bir açıklamada bulundu.

Yazılı açıklamasında şöyle ifadeler kullanan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Bugün Devletimize ve Milletimizin hassasiyetine daha fazla güveniyor, Daha sağlık içinde güzel günler yaşayacağımıza umut ediyor ve her şeyin kontrol altında olduğuna inanıyoruz. Bugün havadan nem kapıp siyaset yapma günü değildir, İzzet Başkanın ülke olarak bu zor günlerimizde yaptığı talihsiz açıklamasına üzülüyor, açıklamasına CEVAP VERMİYORUZ. Ülkemizde oluşan birliğimize fitne tohumlarının saçılmasına asla izin verilmemesine hep beraber taviz verilmeden mücadele edileceğine inanıyoruz. Bugün Birlik ve Beraberlik günüdür, Siyaset Yapma günü değildir. Bu vesileyle Korona virüsü nedeniyle vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, hastalarımıza da acil şifalar diliyoruz. Başta Bütün sağlık çalışanlarımızı alkışlıyor ve büyük gayretlerine teşekkür ediyoruz. Aynı zaman da bütün kamu kurum çalışanlarına, bütün belediyelerimizdeki emekçilerimize gayret ve fedakarlıklarından ötürü çok teşekkür ediyoruz…” Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.