burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Başkan Selimoğlu’ndan ilk alışveriş

Başkan Selimoğlu’ndan ilk alışveriş
230 kez okundu
24 Mart 2020 - 23:45

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Karamanlı ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeni bir önlem hakkında açıklamada bulundu.

Sebze ve Meyve Her gün satılacak

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu: “Belediyemiz organizasyonu ile eski öğrenci pansiyonunun alt katında pazarcılarımıza satış alanı tahsis ettik ve her gün satışlarına imkan sağladık.Vatandaşlarımız alışverişte lütfen kendileri tek tek seçmesinler.Hijyen bakımından satıcılar tarafından poşetlenmesi ve satışı yapılacaktır.Bu konuda halkımızın duyarlı ve anlayışlı olmalarını diliyorum.Karamanlı Halkımıza hayırlı olsun.”dedi.

Başkan Selimoğlu’da alışverişini yaptı

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ayrıca gıdaların sağlık için poşetlendiğini bildirdi. Başkan Selimoğlu : ” Adcalı Orhan ŞENER Abi ve Ayla KANAL arkadaşımdan alışverişimizi yaptık.Eski Hakan SEVİM Öğrenci Pansiyonu altında açmış olduğumuz yerde Köy Yufkası, Bal, Yumurta, Sebze ve meyve çeşitleri Poşetlenerek siz kıymetli hemşerilerimizin hizmetine sunulmuştur.Esnaflarımıza hayırlı işler diler, Halkımıza Daha sağlıklı yarınlar dilerim.”Dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.