burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Burdur’da 4 kişi yakalandı

Burdur’da 4 kişi yakalandı
6.776 kez okundu
25 Mart 2020 - 11:37

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 22.03.2020 günü İlimiz merkezinde durdurulan bir araçta; 1 adet hassas terazi ile 3,93 gram metamfetamin maddesi ele geçirilerek araçta bulunan 4 kişi tutuklandı.

Burdur Valiliğinden yapılan açıklamaya göre; “İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 22.03.2020 günü İlimiz merkezinde durdurulan bir araçta; 1 adet hassas terazi ile 3,93 gram metamfetamin maddesi ele geçirilerek araçta bulunan M.T., O.Ş., A.M. ve K.H. isimli şahıslar hakkında TCK 188. Maddesine Muhalefet (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) suçu kapsamında tahkikata başlanılmıştır.Yapılan tahkikat esnasında K.H. isimli şahsın Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Birden Fazla Kişi Tarafından Birlikte Silahla Tehdit ve Yaralama suçlarından ve A.M. isimli şahsında Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme suçlarından arandıkları tespit edilmiştir.Yapılan işlemlerinin ardından M.T., O.Ş., A.M. ve K.H. isimli  şüpheli şahıslar 23.03.2020 günü sevk edildikleri adli  makamlar tarafından tutuklanmıştır.Yapılan tahkikat esnasında K.H. isimli şahsın Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması, Birden Fazla Kişi Tarafından Birlikte Silahla Tehdit ve Yaralama suçlarından ve A.M. isimli şahsında Nitelikli Olarak Konut Dokunulmazlığını İhlal Etme suçlarından arandıkları tespit edilmiştir.Yapılan işlemlerinin ardından M.T., O.Ş., A.M. ve K.H. isimli  şüpheli şahıslar 23.03.2020 günü sevk edildikleri adli  makamlar tarafından tutuklanmıştır.”Denildi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.