burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Başkan Mengi’den belediyelere destek açıklaması

Başkan Mengi’den belediyelere destek açıklaması
363 kez okundu
29 Mart 2020 - 19:29

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi belediyelere ek kaynak verilmesi hususu konusunda yazılı açıklamada bulundu.

Başkan Mengi, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün (28.03.2020) resmî gazetede yayınlanan 2323 sayılı kararı ile İl Özel idaremiz, Burdur Belediyemiz, Bucak Belediyemiz, Gölhisar Belediyemiz ve diğer 12 belediyelerimizin hepsi için Borçlarına karşılık Genel bütçe vergi gelirleri tahsilat toplamı üzerinden ayrılacak paylarından yapılacak kesinti oranlarını Nisan, Mayıs ve Haziran ayları için sıfır uygulanarak ek kaynak oluşturulmuştur.” Dedi.

İŞTE AÇIKLAMANIN DEVAMI

Zor zamanda Cumhurbaşkanımız Belediyelerimize ek kaynak vermesi ve Korona Virüs ile mücadelede destek olması Burdur’umuz için çok önemlidir. Cumhurbaşkanımıza ve Hükümetimize çok teşekkür ediyoruz.

“Birlik ve Beraberlik içinde Atlatacağız”

İnşallah sağlıklı güzel günlere Valiliğimizin öncülüğünde Bütün Burdur’umuz birlik ve beraberlik içinde büyük mücadele ile gerekli uyarılara uyarak ulaşacağız ve eski günler de olduğu gibi sokaklarımızda ve caddelerimizde buluşacağız.

Vatandaşlarımızdan tek ricamız hastalığın yayılma sürecini kırmak için genel ikazlara harfiyen uymalıdır. Böylelikle en kısa sürede normal hayatımıza dönebiliriz.
Bunun için ”EVDE KAL BURDUR” diyorum.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.