burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Cumhur ittifakı Burdur’da tek yürek

Cumhur ittifakı Burdur’da tek yürek
457 kez okundu
02 Haziran 2020 - 19:46

MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, MHP’li Belediye Başkanları ile birlikte AK Parti’ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ile beraber MHP İl Başkanı Hikmet Ökte ve Yönetimine ziyareti sonrasında, MHP Heyeti AK Parti Burdur İl Başkanlığına iade-i ziyarette bulundu.

Cumhur İttifakı olarak ülkemize ve Burdur’a hizmet için var güçleri ile çaba sarf ettiklerini belirten AK Parti Burdur İl Balkanı Volkan Mengi; “Cumhur ittifakı milletin bekası için, geleceği için, memleketin hayrı için uzun vadede kurulmuş bir ittifaktır. AK Parti ile MHP arasındaki ittifak, bir kardeşlik ittifakıdır. Bu ittifak, bir dava ittifakıdır. Büyük Türkiye’yi oluşturma ittifakıdır. MHP İl Başkanım Hikmet Ökte’ye ve MHP’li Belediye Başkanlarıma, Meclis Üyelerimize ve MHP Teşkilat Üyelerimize ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ederim, Burdur’umuz için yapılacak bütün adımlarda Milletvekillerimizle beraber Cumhur ittifakının ruhunu ortaya koyarak MHP’li kardeşlerimiz ile istişareli bir şekilde yola devam edeceğiz”dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.