burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Kılıçdaroğlu, Göker ve Akbulut’u makamında kabul etti

Kılıçdaroğlu, Göker ve Akbulut’u makamında kabul etti
163 kez okundu
24 Haziran 2020 - 12:36

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut , CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’ in Cumhuriyet Halk Partisi T.B.M.M İdari Amiri seçilmesinin ardından Başkente çıkarma yaptı. İl Başkanı Akbulut ve T.B.M.M İdari Amiri Göker, T.B.M.M’de önce Grup Başkan Vekilleri Özgür Özel Ve Engin Özkoç ile görüşme yaptılar. CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut grup başkan vekillerine ilinin ve partisinin Milletvekili Mehmet Göker’in T.B.M.M. İdari Amiri seçilmesinde desteklerinden dolayı Burdur il örgütü adına teşekkürlerini sunup; partisinin ve CHP’li Burdur Belediyesi ve Yeşilova Belediyesi’ nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Grup Başkan Vekillerini ziyaret ettikten sonra T.B.M.M İdari Amiri Göker Ve İl Başkanı Akbulut partilerinin grup toplantılarına katıldı. Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ‘ nun haftalık değerlendirme toplantısının ardından, T.B.M.M Chp Genel Başkanlık makamında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ nu ziyaret ettiler.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Türkiye ve Burdur siyaseti hakkında değerlendirmelerde bulunan Göker ve Akbulut , Genel Başkanlarına Burdur CHP İl Örgütü ve Burdur ve Yeşilova Belediyeleri‘nin çalışmaları hakkında bilgi vererek  makamdan ayrıldılar.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.