bülent
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Eğitimde NADİR, Burdur’da TEK

Eğitimde NADİR, Burdur’da TEK
2.940 kez okundu
23 Temmuz 2020 - 15:28

Burdur’da yeni ve farklı bir özel eğitim kurumu faaliyetine başladı. 6 farklı branşta özel eğitimi bir arada verebilen tek özel öğretim kurusu olan Özel Nadir Eğitim Kurumları, Burdur’un özlediği başarılı yıllarını tekrar geri getirmek için yola çıktı.

‘’Burdur’da ilklere imza atıyoruz ve Türkiye’de eğitimde marka şehir Burdur’a yakışan eğitimde kaliteyi arttırmak için yola çıktıklarını belirten  Kurum Müdürü ve Matematik öğretmeni  Mehmet Kanver ŞAHİNGÖZ,  açıklamada bulundu.

Müdür Şahingöz, ‘’Özel  Nadir Eğitim Kurumları olarak 2020-2021 Eğitim-Öğretim ılı itibariyle üniversiteye giden zorlu ve yorucu yolculukta öğrencilerimizin en büyük destekçileri olmak için adım attık ve bu yolda Burdur’da ilk ve tek VIP eğitim fırsatını öğrencilerimize sunuyoruz’’dedi.

VIP eğitim nedir?

Öğrencilerimizin eksik oldukları derslerden eğitim alma fırsatıdır.Bu sistemle öğrencilerimiz zorlu üniversite yoluculuğunda zamanı daha değerli kullanmayı başaracaklar.

Üniversiteye hazırlık sürecinde Zaman yönetimi çok önemli ve zamanı doğru kullanabilmek  için öncelikle eksikler belirlenmeli ,bu aşamada kurum olarak Burdur’da tek olan Eğitim Koçluğu ve Uzman Rehberlik Servisimiz ile  öğrencilerimizin hayatlarına dokunacağız.Deneyimli öğretmen kadromuz ve farklı kaynak kitaplar ile dolu dolu geçireceğimiz bir yıl planlıyoruz.

Adım attığımız bu yolda Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kursları yönetmeliğine uygun her branş için ayrılmış binalarımızla Burdur’da Tek kurum olmanın haklı gururu ile öğrencilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşayacağız.Bu amaçla Burdur’da ilk kez uygulanan ücretsiz yaz kursu uygulamasını yaptık ve çok da talep gördük.Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan (Covid-19 vürisi ) Pandemi süresince sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek uygun,steril sınıf ortamlarında hizmet vermek amacıyla gerekli planlamayı belirten Şahingöz,’’Özel Nadir Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimizin gerek Bilişsel gerekse psikolojik olarak üniversiteye giden yolda en büyük destekçileri olup uzman rehberliğimiz ile başarı yolunda bir adım öne geçireceğimize inanıyorum’’ dedi.

‘’Özel Nadir Eğitim Kurumları olarak çıktığımız bu yolda geleceğimizin teminatı olan Gençlerimize şimdiden başarılar diliyor ve bu yolda ilk adım olarak kendinizi denemeniz için 25 Temmuz Cumartesi günü yapılacak olan ÜCRETSİZ ve ÖDÜLLÜ deneme sınavımıza hepsinizi davet ediyoruz’’şeklinde konuştu.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.