bülent
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Burdur’da kablo hırsızları tutuklandı

Burdur’da kablo hırsızları tutuklandı
959 kez okundu
26 Temmuz 2020 - 14:20

Yeşilova İlçesi Akçaköy Köyü mülki sınırları içerisinde; 18.07.2020 günü U.B. ve Ö.B. isimli şahıslara ait Krom Ocağından yaklaşık olarak 210.000 (İki yüz on bin) TL değerinde kablo kimliği belirsiz kişi/kişilerce çalındı.

İl Jandarma Komutanlığı JASAT (Suç Araştırma Timi) Kısım Amirliğince yapılan titiz ve detaylı çalışmalar neticesinde, olayda kullanılan araç tespit edilmiş, aracın yapılan kamera ve PTS takibinde Denizli iline gittiği ve çalınan kabloları Denizli ilinde sattıkları tespit edildi.

Olayla ilgili olarak söz konusu suç eşyalarını satın alan M.S. ve N.S. isimli şahsılar ile suç eşyalarını satan N.D., E.A. ve H.K. isimli şahıslar tespit edilerek, Yeşilova Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilmiş, şüphelilerden; N.D., E.A. ve H.K. isimli şahıslar tutuklanarak Denizli Kocabaş D-Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir. Diğer şüphelilerden M.S. isimli şahıs adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış, N.S. isimli şahıs ise alınan ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.