bülent
burdurwebmedya
burdurwebmedya

Burdurweb, Burdur Haber

Burdur’da çekilen “YALLAH” isimli rap şarkıya yoğun ilgi

Burdur’da çekilen “YALLAH” isimli rap şarkıya yoğun ilgi
8.761 kez okundu
11 Eylül 2020 - 17:35

Tolman ve Emro sahne isimli iki kardeş, çektikleri kliple müzik sektörünü hızlı giriş yaptı.

Burdur’dan evli olan İshak Tolgay (30) kardeşi Yunus Emre Tolgay (27) ile birlikte kendi yazdıkları ve söyledikleri “YALLAH” isimli şarkının klibinin çekimlerini Burdur’da yaptı.

Burdur caddeleri, kapalı otopark, Burdur tren rayları, Burdur Gölü ve Salda Gölü’nün de yer aldığı klip Türkiye’nin en büyük müzik platformlarından 18 Milyon Aboneli Netd Müzik’in Youtube sayfasında yayınlandı. Dün akşam yayına çıkan “YALLAH” isimli rap şarkı 24 saat geçmeden 17 Bin kez izlendi ve dinlendi. Rap şarkı çok kısa sürede büyük beğeni topladı.

BURDUR’U TANITTILAR

Aslen Denizlili olan iki kardeşten İshak Tolgay, Burdurlu eşi olan Mihriban Tolgay ile 2012 yılında evlendi. İki çocuk babası olan İshak Tolgay, Burdur’da 2 yıl yaşadı. Doğup büyüdüğü İngiltere’nin Manchester şehrinde bir kentte hayatını müzikle sağlayan Tolgay kardeşler, çok sevdikleri Burdur’u ilk kliplerinde yer vererek hem Burdur’u tanıttılar hem de hedefledikleri yolda güzel iş çıkardılar.

6 yıldır İngilizce rap şarkı yazarak geçimini sağlayan Tolgay kardeşler, “YALLAH” isimli rap şarkılarıyla adlarından söz ettirmek istiyor.

BURDURLU HEMŞEHRİLERİNE ÇAĞRI

Müzik sektörünün zor olduğunu ve desteğe ihtiyacı olduklarını kaydeden Tolgay kardeşler, Burdurlu hemşehrilerinden çağrıda bulunarak NetdMüzik youtube sayfasında yayınlanan “YALLAH” isimli şarkıyı dinlemeleri ve çevresindeki müzikseverlere paylaşmaları

İŞTE BURDUR’DA ÇEKİLEN “YALLAH” İSİMLİ O KLİP VE ŞARKI

meddem
KÖŞE YAZARLARI

Copyright@ Burdurweb.com | 2010 - 2020 | Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları sitemize ve AA haber ajansı kaynaklarına aittir. Haberleri kopyalamayınız.