Başkan Mengi, “Önerimiz kabul gördü” « Burdurweb, Burdur HaberBaşkan Mengi, “Önerimiz kabul gördü” « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

Başkan Mengi, “Önerimiz kabul gördü”

Son Güncelleme :

09 Ağustos 2022 - 14:23

Başkan Mengi, “Önerimiz kabul gördü”

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Altyapı için Ali Başkana Yetki önerimiz Belediye Meclisinde Kabul gördü.” dedi.

Yazılı açıklama bulunan Başkan Mengi, “Geçen hafta Çarşamba günü Ağustos ayı Burdur Belediye Meclisinde AK Parti Grubu olarak Meclis üyelerimiz Burdur Belediye meclisince iller bankasına hazırlatılan Altyapı projelerinin yapımına bir an önce başlaması için belediye başkanına yetki verilmesi önerisinde bulundu ve Belediye Meclisimizde önerimiz ve desteğimiz karşılıklı görüşmelerle kabul edildi. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti olarak daha önce Burdur Merkez içme suyu depoları, ishale hatları, içme suyu pompaları, içime suyu arıtma tesisinde, atık su arıtma tesisinde ve Gümüşün Değirmeni Restorasyon Projesinde destek olduk ve alt yapıda da hem mecliste hem de iller bankasında desteğiz. Umarım bir an önce iller bankasında projesi hazır olan altyapı çalışmaları şehir merkezimizde Burdur Belediyesi tarafından etap etap başlatılır.” Dedi.

----- REKLAM -----