Yeni hastane inşaatında sona doğru « Burdurweb, Burdur Haber, Güncel Burdur Haber Yeni hastane inşaatında sona doğru « Burdurweb, Burdur Haber, Güncel Burdur Haber
hava 12° Orta
DOLAR 19,0956 %% 0.22
EURO 20,5814 %% 0.33
GRAM ALTIN 1.208,11 %% -0,32
ÇEYREK A. 1.975,26 %% -0,32
BITCOIN 27.829,06 %1.126
SON DAKİKA

Yeni hastane inşaatında sona doğru

Son Güncelleme :

05 Aralık 2022 - 9:13

Yeni hastane inşaatında sona doğru

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, yapımı devam eden Burdur Devlet Hastanesi inşaatında inceleme de bulundu. 

Milletvekili Bayram Özçelik’e, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Sağlık İl Müdürü Dr. Sırrı Şenbayram, İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen ve Rıza Adnan Uysal, Destek Hizmetleri Başkanı Uğur Üstün, Burdur Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nedim Ongun, Şantiye şefi eşlik etti. 

İNŞAAT FİZİKİ GERÇEKLEŞTİRME %90

Devlet Hastanesi İnşaatı ile ilgili bilgi veren Milletvekili Bayram Özçelik “Yapımı devam eden Yeni Burdur Devlet Hastanemizde İl Başkanım, Başkan Yardımcılarım, İl Sağlık Müdürümüz, Başhekimiz ve heyetimizle birlikte incelemelerde bulunduk. %90 fiziki gerçekleşmenin tamamlandığı inşaatımızda dış mekanda alt yapı kontrolleri ve çevre düzenlemesi çalışmaları sürerken bir taraftan da içeride mekanik ve elektriksel montaj ve kontroller tüm hızı ile devam etmektedir.” Dedi. 

YENİ BİRİMLER AÇILACAK 

Yeni Hastanede, yeni birimlerinde hizmet vereceğini belirten Milletvekili Bayram Özçelik” 

Yeni hastanemizin ihtiyacı olacak tüm tefrişat ve tıbbi cihazlar ile ilgili planlama ve alım süreci Sağlık Müdürlüğümüz ve Başhekimliğimiz tarafından takip edilmektedir. Yeni hastanemizde Onkoloji birimi ve Anjiografi Ünitesi de hizmet verecek. Hastanemizin Eğitim Araştırma hastanesine dönüştürülmesi ile ilgili de çalışmalarımız devam etmektedir.” İfadelerini kullandı.

----- REKLAM -----