Başkan Mengi’den 5 yıl teşekkürü « Burdurweb, Burdur HaberBaşkan Mengi’den 5 yıl teşekkürü « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

Başkan Mengi’den 5 yıl teşekkürü

Son Güncelleme :

19 Aralık 2022 - 15:49

Başkan Mengi’den 5 yıl teşekkürü

AK Parti İl Başkanlığı görevinde 5 yılı geride bırakan Volkan Mengi yazılı açıklamada bulundu.

Başkan Mengi şu ifadeleri kullandı:

34 Yaşımda çok değerli AK ailem olan teşkilatımızın desteği ve çok kıymetli Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle 19 Aralık 2017 günü #AKparti Burdur il Başkanlığına atanmıştım.

1998li yılları olan Lise yıllarımdan çok yakından ve hayranlıkla takip ettiğim Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlik kolları teşkilatında 2009 yılında heyecanla, aşkla koşturmaya başladım. 2014 yılında Burdur Belediye meclisin o dönemin en genç üyesi olarak partimiz adına görev aldım ve etkileyici, yapıcı muhalefet yapmaya çalıştım. Sonrasında teşkilatım gayretlerimden dolayı hemen grup sözcüsü görevini verdi. Çok sağolsun Süleyman Faki il başkanımın bizlere güvenerek il yönetiminde 2016 yılında görev verdi. Sonrasında da teşkilat içinde çok zorlu günlerinde bizlere teşkilatımız il başkanlığı görevini vererek parti içi huzurun gelmesini bizlerden istedi. İl başkanlığımızda 5 yıl boyunca il teşkilatımızın maddi sıkıntılarının giderilmesini, itibarını ve iç huzurunu büyük bir gayret ve çalışmayla teşkilat üyelerimizin bize sonsuz desteğiyle sağladık.

Bu çok zorlu yıllar da üzerimize düşeni yaptığıma inanıyorum. Tabi görevler kalıcı değil ve bir meslek olarakta hiç bir zaman görmedim. Davamızda Görevler gönüllü ve aşkla yapılan kutsal görevler olduğuna inanıyorum. AK Parti Genel Merkezimiz uygun görürse devretmeye hazır olduğumu geçtiğimiz günlerde bildirdim. Çünkü uzun süre yapılan görevlerin devretmesinde de hayr olduğunun inancındayım. Ben AK Partimizin ve Cumhurbaşkanımızın bir evladı olarak her kademesinde ne olursa olsun görev yaptım ve yapmaya da devam edeceğim, bu nedenle sandıkta da göreve ne olursa olsun hazırım.

Türkiye Yüzyılını inşaa etmeye hazırlanırken Cumhurbaşkanımıza büyük bir destek ve aşkla bizlerde Burdur’umuzda büyük bir titizlikle organize ettiğimiz teşkilatımızı; köy, mahalle ve sandık yönetimlerimizi büyük mücadeleye hazırlıyoruz.

Bu önemli görevleri yaparken bana çok büyük destek olan eşim, çocuklarım, Mengi aileme ve Rahmetli kayınpederim ve ailesine çok ama çok müteşekkirim, çünkü çok büyük bir fedakarlık sağladılar günlerce beni göremediler ve yanlarında çoğu zaman olamadım. Aynı zamanda bana güvenen teşkilat üyelerimize de çok ama çok teşekkür ederim.

Rabbim Ülkemizin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve teşkilatlarımızın Yar ve Yardımcısı olsun…

----- REKLAM -----