TEFENNİ BELEDİYESİ’NDEN “İKAMETİM TEFENNİ” KAMPANYASI « Burdurweb, Burdur Haber, Güncel Burdur Haber TEFENNİ BELEDİYESİ’NDEN “İKAMETİM TEFENNİ” KAMPANYASI « Burdurweb, Burdur Haber, Güncel Burdur Haber
hava Orta
DOLAR 19,0841 %% 0.16
EURO 20,5313 %% 0.11
GRAM ALTIN 1.207,34 %% -0,38
ÇEYREK A. 1.974,00 %% -0,38
BITCOIN 27.756,28 %0.916
SON DAKİKA

TEFENNİ BELEDİYESİ’NDEN “İKAMETİM TEFENNİ” KAMPANYASI

Son Güncelleme :

26 Aralık 2022 - 11:56

TEFENNİ BELEDİYESİ’NDEN “İKAMETİM TEFENNİ” KAMPANYASI

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, başlattığı kampanya ile ilçenin hem nüfusunu hem de ilçeye gelen desteklerin artması için mücadele veriyor. İller Bankası, nüfusa göre desteklemelerde bulunurken, Tefenni İlçesine daha fazla katkı alabilmek adına nüfus artışı için çalışmalarını sürdürüyor.


Adresini Tefenni İlçesine taşıyan herkese belediye imkanlarını açan Başkan Alagöz’e bir destek de esnaftan geldi. Yerel esnaflar Başkan Alagöz’ün başlattığı kampanyayı kendi hizmet ve ürünlerinde indirim sunarak destek veriyor.


Tefenni dışından da ikamet almak isteyen Başkan Alagöz “#İkametimTefenni kampanyası dahilinde Tefenni’de ikamet eden ve 1. ikameti Tefenni olan tüm hemşerilerimiz için Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Hamam ve Sauna hizmetimiz 1 Hazirana kadar ücretsiz olacaktır. Kampanyamıza destek olan tüm halkımıza ve hemşerilerimize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.” Dedi. Başkan Alagöz ayrıca öğrenciler için de bir indirim oluşturdu. Başkan Alagöz, “#İkametimTefenni kampanyamız dahilinde, ikametini Tefenni’mize aldıran tüm öğrencilerimizin 2022/2023 Eğitim Yılı sonuna kadar #KORKUTATA Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonu aidatları 500₺ yerine 250₺ olarak belirlenmiştir. En düşük KYK fiyatı ile aynı fiyata ve Lüks Otel konseptinde bir yaşam alanı için İkametim Tefenni kampanyamıza destek olacak tüm öğrencilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

----- REKLAM -----