Hasan Duygulu veda etti « Burdurweb, Burdur Haber, Son Dakika, Hasan Duygulu veda etti « Burdurweb, Burdur Haber, Son Dakika,
hava
DOLAR 32,2511 %% 0.14
EURO 35,0023 %% 0.27
GRAM ALTIN 2.418,47 %% 0,36
ÇEYREK A. 3.954,19 %% 0,36
BITCOIN 68.984,00 %0.277
SON DAKİKA

Hasan Duygulu veda etti

Son Güncelleme :

14 Mart 2023 - 15:00

Hasan Duygulu veda etti

Başkan Yardımcısı Duygulu’ya Veda Yemeği

Burdur Belediyesi Başkan Yardımcılığından emekli olan Hasan Duygulu’ya veda yemeği düzenlendi.

Susamlık Tesislerinde düzenlenen yemeğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve eşi Hülya Ercengiz, Başkan Yardımcıları Ali Say ve Hülya Eraslan ile birim müdürleri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu “Bugün bu anlamlı buluşmaya emeklilik amacıyla düzenlenmiş olan bu yemeğe başkanım tarafından organize edilmiş olmasından dolayı ve sizlerin de katılmasından dolayı mutluluklarımı ifade etmek istiyorum. 1984’den beri birlikte çok programlara katıldık. 1984’den bu yana yaklaşık 39 yıldır Burdur Belediyesine hizmet ettim. Bugüne kadar birçok arkadaşımla birlikte oldum. Eşlerini tanıdım sizleri tanıdım çok mutlu oldum çok değerli ve anlamlı bir gün. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Öncelikle bir düzeltme yapalım zorunlu bir emeklilik. Yoksa biz Hasan beyle çalışmaktan son derece mutluyduk ama Türkiye’deki memuriyet yasasının bizi zorlaması nedeniyle Hasan beyle en azından memuriyet anlamında yollarımızı ayırmak zorunda olduk. Kendisiyle birebir görüşmelerimizde hala onun tecrübelerinden ve yarım kalan işlerin tamamlanmasında göstereceği özenden hiç şüphemiz yok. Yine birlikteyiz yine beraber olacağız. 9 yıldır birlikteyiz hem tecrübesi hem de soğuk kanlılığı ile birçok olayda sağ olsun hepimize yol gösterdi. Biz büyük bir aileyiz. Gerçekten çok kalabalığız. Ben hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

----- REKLAM -----