“RAMAZAN AYINI KUCAKLAMANIN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ” « Burdurweb, Burdur Haber“RAMAZAN AYINI KUCAKLAMANIN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ” « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

“RAMAZAN AYINI KUCAKLAMANIN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ”

Son Güncelleme :

22 Mart 2023 - 13:29

“RAMAZAN AYINI KUCAKLAMANIN SEVİNCİNİ YAŞIYORUZ”

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, 23 Mart 2023 Perşembe günü başlayan Ramazan ayı vesilesiyle bir mesaj yayınlayıp, tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladı.

Başkan Yusuf Keyik, mesajında şunları kaydetti:

“Manevi huzur ve mutluluğun bol olduğu mübarek üç aylardan Ramazan ayını hep birlikte kucaklamanın büyük bir sevincini hep birlikte paylaşıyoruz. Bu kutsal ayın ülkemiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyorum. Mukaddes bir ay olan bu aya ulaşmanın, yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekişmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.

Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında; kalplerimizden sevgiyi, sofralarımızdan bereketi, evlerimizden huzur ve saadeti eksik etmemesini ve bizleri dostluk, barış ve kardeşlik duygularının hâkim olduğu nice güzel günlere kavuşturmasını; yaptığımız ibadetlerin kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

İbadetlerimizin ve dualarımızın büyük bir anlam kazandığı, Yüce Allah’a açılan avuçların boş çevrilmediği Ramazan ayının üyelerimize, ilimize, milletimize, ülkemize ve tüm İslam alemine sağlık ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak hayırlı Ramazanlar dileriz.”

----- REKLAM -----