ADEM HOCA SİYASİ PERFORMASI İLE GÖZ DOLDURUYOR « Burdurweb, Burdur HaberADEM HOCA SİYASİ PERFORMASI İLE GÖZ DOLDURUYOR « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

ADEM HOCA SİYASİ PERFORMASI İLE GÖZ DOLDURUYOR

Son Güncelleme :

02 Mayıs 2023 - 15:46

ADEM HOCA SİYASİ PERFORMASI İLE GÖZ DOLDURUYOR

Milletvekilliği adaylığı için isminin açıklandığı ilk günden bu yana Burdur’da nasıl bir siyasi performans göstereceği merak konusu olan AK Parti birinci sıra adayı Adem Korkmaz, özellikle sahada vatandaşlarla kurduğu samimi diyaloglarla göz dolduruyor. Korkmaz’ın siyasi performansı ve vatandaşlarla kurduğu samimi iletişim kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı video paylaşımlarına da yansıyor ve ilgiyle izleniyor.

Adem Hoca çok kısa sürede AK Parti teşkilatlarıyla bütünleşti

AK Parti, Burdur’da sahada yürüttüğü seçim çalışmalarında tam bir birlik ve beraberlik görüntüsü çiziyor. Adem Korkmaz’ın çok kısa sürede teşkilatla bütünleşmesi bu birlik ve beraberlik havasını da daha güçlendirdi. Ak Parti, başta milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, il Başkanı Mustafa Özboyacı, adaylar Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz ve Volkan Mengi ve diğer teşkilat üyeleriyle birlikte tam kadro Burdur merkez ve ilçelerde çok sayıda ziyaretler gerçekleştiriyor.

Adem Hoca Burdur’un evladı olduğunu gösterdi

Adaylığının açıklanmasından sonra “hocaya ulaşmak zor olur” algısını da yıkan Adem hoca, geçtiğimiz günler telefon numarasını  “ gönüllerimizde telefonlarımızda açık” diyerek sosyal medya hesaplarından herkesle paylaşmış ve kendisiyle ilgili bu algıyı kırmıştı. O günden bu yana yüzlerce vatandaş Adem hocayı telefonla arayarak kendisine destek mesajı verdi. Korkmaz’ın ortaya koyduğu saha performansı ve vatandaşlarla kurduğu samimi ilişkiler onun “Burdurlunun evladı Adem Hoca” olduğunu gösterdi.

----- REKLAM -----