İzzet Akbulut, “Esnafı rahatlatacağız” « Burdurweb, Burdur Haber, Son Dakika, İzzet Akbulut, “Esnafı rahatlatacağız” « Burdurweb, Burdur Haber, Son Dakika,
hava 13° Orta
DOLAR 32,2511 %% 0.14
EURO 35,0023 %% 0.27
GRAM ALTIN 2.418,47 %% 0,36
ÇEYREK A. 3.954,19 %% 0,36
BITCOIN 68.936,04 %0.317
SON DAKİKA

İzzet Akbulut, “Esnafı rahatlatacağız”

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2023 - 14:29

İzzet Akbulut, “Esnafı rahatlatacağız”

CHP Milletvekili Adayları İzzet Akbulut ve Süleyman Erman, beraberinde İl Başkanı, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Merkez İlçe Başkanı, Saadet Partisi İl Teşkilatı ve Partililerle Birlikte Yeni Sanayi Sitesinde esnafların sorunlarını dinledi.

Esnafların özellikle yedek parça temini ve parça fiyatlarının günden güne artması, bu sebeple işçilikten feragat ettiklerini, Bağ-Kur primleri ve vergi borçlarının biriktiği, eleman bulmakta zorlanıldığı gibi şikayetlerin çoğunlukta olduğu ziyarette İzzet Akbulut, “İktidar olmamız halinde işyeri kira ödemelerinde stopajı sıfırlayacağız, salgın sürecinde kullanılan kredi, Bağ-Kur ve vergi borçlarının faizlerini sileceğiz Esnaf ve Ticaret Bakanlığı kurarak bu yolla doğrudan esnaf ve kobilerin rahat nefes almalarını sağlayacağız” dedi.

Esnafın E-Ticaret yapmasını destekleyeceklerini de belirten Akbulut, Halk Bankasını doğrudan esnafın ve Kobi’lerin bankası yapacaklarının sözünü verdi. İzzet Akbulut ve beraberindeki heyet çalışmalarına akşam Çerçin ve Askeriye Köylerinde devam etti.

----- REKLAM -----