.Faruk Erkan, ““En büyük iddiam ulaşılabilir milletvekili olmak” « Burdurweb, Burdur HaberFaruk Erkan, ““En büyük iddiam ulaşılabilir milletvekili olmak” « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Faruk Erkan, ““En büyük iddiam ulaşılabilir milletvekili olmak”

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2023 - 14:35

Faruk Erkan, ““En büyük iddiam ulaşılabilir milletvekili olmak”

Seçim çalışmalarına hız veren İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayları Faruk Erkan, “En büyük iddiam ulaşılabilir milletvekili olmak. Vatandaşım istediği zaman vekiline ulaşabilecek. Bütün Burdur’un milletvekili olacağım” dedi. 

İYİ Parti Burdur Milletvekili adayı Faruk Erkan seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Güne Bucak Sanayi Sitesi’nde başlayan Milletvekili adayı Faruk Erkan, ardından Burdur merkezde çalışmalarına devam etti. Milletvekili adayı Faruk Erkan, Burdur Devlet Hastanesi çevresindeki optik ve eczaneleri ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Günün sonunda Kozluca Köyü’ne geçen Erkan, burada Kozlucalılarla bir araya geldi. 

Gece gündüz demeden Burdur’u baştan sona gezdiklerini ifade eden Milletvekili Adayı Faruk Erkan, “14 Mayıs’ta Burdur’da tarih yazmak için çalışıyoruz. İlçe ilçe, köy köy gezerek vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Kısa, orta ve uzun vadede yapacaklarımızı anlatıyoruz. İddiamız Burdur’da ulaşılabilir milletvekili olmak. Sadece seçim döneminde değil, her zaman vatandaşlarımızla bir arada olacağız. Seçimden sonra da ziyaretlerimizi düzenli olarak yapacağız. Burdur’un milletvekili olduğumuzu ilçelerimizin ve köylerimizin tamamında hissettireceğiz.” diye konuştu.

----- REKLAM -----