Adem Hocadan  Burdur’da Siyaset Anlayışını Değiştirecek Hamle « Burdurweb, Burdur HaberAdem Hocadan  Burdur’da Siyaset Anlayışını Değiştirecek Hamle « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

Adem Hocadan  Burdur’da Siyaset Anlayışını Değiştirecek Hamle

Son Güncelleme :

04 Mayıs 2023 - 15:43

Adem Hocadan  Burdur’da Siyaset Anlayışını Değiştirecek Hamle

Milletvekili adayı olduğu günden bu yana yaptığı açıklamalarla kendine özgü bir siyasetçi profili çizen Adem hoca, seçim çalışmaları için gittiği Karamanlı ’da Burdur siyasetini derinden etkileyecek dikkat çekici yeni bir açıklamaya daha imza attı.

AK Parti Milletvekili Çalışma Ofisleri açılıyor.

Adem hoca, seçim çalışmaları için gittiği Karamanlı ‘da 3 AK Parti milletvekili olarak, biri Gölhisar’da diğeri de Karamanlı, Tefenni veya Çavdır ilçe merkezlerinin birinde yer alacak AK Parti milletvekillerine ait iki çalışma ofisini seçimden önce Batı Burdur Bölgesinde açacaklarını ve bunu kamuoyuna duyuracaklarını söyledi. Adem hoca Batı Burdur bölgesinde açılacak AK Parti milletvekilleri çalışma ofislerine milletvekili olduktan sonra ayda en az bir kez giderek, halkın sorunlarını birebir takip edip, vatandaşlarla yüz yüze iletişim kuracaklarını belirtti.

Adem hoca “Oranın vekili, buranın vekili diye bir şey olmaz. Adem Korkmaz ne kadar Gölhisar’ın, Tefenni’nin Çavdar’ın, Yeşilova’nın vekiliyse bir o kadar da Ağlasun’un, Burdur merkezin, Bucağın da vekili olacaktır” dedi. Seçimler öncesi Batı Burdur bölgesinde açılacak “AK Parti Milletvekilleri çalışma ofisleri” ne ek olarak, Burdur merkez ile Bucak’ta da birer çalışma ofisi açacaklarını ve buralarda vatandaşların sorunları yerinde tespit ederek, hızlı çözümler üreteceklerini ve böylece bir yerin değil tüm Burdur’un vekili olduklarını göstereceklerini söyledi.  

Adem hoca bu zamana kadar nasıl bir siyasi profil çizdi?

  • Siyasette nezaket diline önem veriyor

AK Partiden birinci sıra adaylığı açıklanır açıklanmaz yayınladığı basın açıklamasıyla Burdur’a verdikleri hizmetlerden dolayı mevcut tüm milletvekillerini birbirinden ayırmadan tek tek teşekkür etti ve aynı basın açıklamasında tüm siyasi partilere ve onların adaylarına da seçimlerde başarılar diledi. Yaptığı bu basın açıklamasıyla Adem hoca siyasette nezaket diline önem verdiğini gösterdi.

  • Çözüm odaklı bir siyaset anlayışını benimsiyor.

Seçim çalışmalarında yaptığı tüm konuşmalarda “Polemik siyaseti değil, Proje siyaseti” vurgusu yapan Adem hoca, özellikle Burdur’un içme suyu sorunuyla ilgili yaptığı açıklamayla kamuoyundan büyük taktir topladı.  Adem hoca, “su meselesi siyaset üstü bir mesele” diyerek, Burdur Belediyesiyle birlikte su sorunu çözeceklerinin işaretini verdi.

  • Herkesi kucaklayan, ulaşılabilen bir siyasetçi kimliğini benimsiyor.

MAKÜ rektörlüğünden siyasete geçiş yapan Adem hoca  “telefonumuzda, gönlümüzde herkese açık” diyerek şahsına ait olan tek telefon numarasını hem katıldığı canlı yayın programında hem de sosyal medya hesaplarından paylaşarak, tüm vatandaşları kucaklayan bir siyasetçi profili çizdi.

----- REKLAM -----