GÖLHİSAR’DA ADEM KORKMAZ RÜZGARI « Burdurweb, Burdur HaberGÖLHİSAR’DA ADEM KORKMAZ RÜZGARI « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

GÖLHİSAR’DA ADEM KORKMAZ RÜZGARI

Son Güncelleme :

06 Mayıs 2023 - 16:56

GÖLHİSAR’DA ADEM KORKMAZ RÜZGARI

AK Parti milletvekili adayı Adem Korkmaz,seçimlere çok az bir süre kala sahadaki çalışma temposunu artırdı. Son üç gündür Batı Burdur’da yer alan ilçe ve köylerde vatandaşlarla bir araya gelen Korkmaz, bölgedeki seçim çalışmalarını özellikle Gölhisar’da yoğunlaştırmış durumda.  Gölhisar merkezinde yaptığı esnaf ziyaretlerinde objektiflererenkli görüntüler veren Korkmaz’a Gölhisarlı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Gölhisar’daki AK Parti milletvekilleri Çalışma Ofisinin yerini belirledi.“…Bugün olduğu gibi seçimlerden sonrada yan yanaomuza omuza çalışacağız.”

Korkmaz, kamuoyuna daha önce açıkladığıGölhisar merkezinde açacağı AK PartiMilletvekilleri çalışma ofisinin yerini de belirledi. Korkmaz, burada yaptığı açıklama da “Bir yerin vekili olmaz.Ben önce Türkiye’nin vekiliyim, Burdur’un vekiliyim, Gölhisar’ınvekiliyim. Bunu herkes böyle bilmeli.  Bu yüzden en az ayda bir kere şimdi yerini belirlediğimiz çalışma ofisimizde Gölhisarlı hemşerilerimle birlikte bugün olduğu gibi, seçimlerden sonrada yan yana omuz omuza olmayı sürdüreceğiz ve hep birlikte Allah nasip ederse Gölhisar’ımıza geçmiş dönemlerdeolduğu gibi, güzel hizmetler yapacağız.” dedi.

“Gölhisar ile ilgili sorunları dikkatlice not ettik, kapalı sulama sistemi en kısa süre hizmete girecek, Kemer -Fethiye arasındaki yolda eksik kalan bölümler tamamlanacak,Gölhisar MYO ’a seracılıkla ilgili yeni bir program açılacak, Seracılıkla ilgili yeni projeler geliştireceğiz.”

Korkmaz, Gölhisar’da yürüttüğü seçim çalışmalarında vatandaşların dile getirdiği mevcut sorunları dikkatlice not ettiklerini belirterek, Gölhisar kapalı sulama sistemi ihale sürecinin tamamlandığını, en kısa süre çalışmaların sahada başlayacağını ve bu projenin de en kısa sürede hizmete alınması için konunun birebir takipçisi olacağını söyledi. Korkmaz ayrıca Batı Burdur bölgesi için önemli olan Kemer Fethiye yolunda eksik kalan bölümlerinde en kısa sürede bitirileceğini ifade etti.

Gölhisar Çavdır arasındaki bölgenin artık çok ciddi bir tarım bölgesi olarak kendini gösterdiğini belirten Korkmaz,” özellikle son yıllarda seracılık burada çok hızlı gelişiyor. Bu yüzden yeni dönemde bizim burada acilen seracılıklailgiliişler yapmamız gerekiyor. Öncelikle buradaki seracılık faaliyetlerini insan kaynaklarıyla desteklememiz gerekiyor. Bu nedenle buradaki MeslekYüksekokulumuzdaseracılıkla ilgili bir programınaçılması önemli olacaktır. Diğer taraftan seracılık faaliyetlerinin sağlıklı gelişimi için de pek çok alt yapı hazırlıklarını da şimdiden projelendirmemiz ve hayata geçirmemiz gerekiyor “dedi.

“Gölhisar’dan tüm Burdur’a mesaj verdi:“3’de 3 yapalım. Bizi Ankara’ya güçlü gönderin”

Burdur’da yeni dönemde genç bir ekiple yola çıktıklarını ifade eden Korkmaz “Ben halkımızdan, hemşerilerimden şunu rica ediyorum.Lütfen oy tercihleriniziyaparken Gölhisar’ın geleceği için, Burdur’un geleceği için kim ne söylüyor ve söylenen şeylerin ne kadarı gerçekçi ve uygulanabilir. Vatandaşlarımızbunlarabakarak bir değerlendirmede bulunsunlar. Burdur’un batısı, doğusu, merkezi, kırsalı bizi Ankara’ya güçlü göndersin. AK Parti olarak 3 ‘de 3 yapalım. Böylece CumhurbaşkanımızaTorosların pınarlarından doldurduğumuz testiyi dolu götürelim ve Burdur güçlü geldi mesajını verelim.Bu genç AKParti ekibinin hepsine,bu şansı verin. Bu ekip, bu şansı hak ediyor.Burdur’da hizmetleri hak ediyor. Siyaseten Ankara’da güçlü olmamız gerekiyor çünkübizim buna ihtiyacımız var.Burdur’unda buna ihtiyacı var“dedi.

----- REKLAM -----