Gençleri iyi tanıyan aday Adem Korkmaz « Burdurweb, Burdur HaberGençleri iyi tanıyan aday Adem Korkmaz « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

Gençleri iyi tanıyan aday Adem Korkmaz

Son Güncelleme :

10 Mayıs 2023 - 14:34

Gençleri iyi tanıyan aday Adem Korkmaz

MAKÜ rektörlüğü döneminde fırsat buldukça öğlencilerle iç içe olmayı tercih eden Adem hoca, siyasete atılınca da gençler arasında olmaktan son derece mutlu.

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem hoca, seçim çalışmaları kapsamında Eski Adliye caddesi ve İstasyon Caddesi’ndeki kafe işletmelerini ziyaret etti ve buradaki gençlerle sohbet etti. Ziyaretlerde neşeli anlar yaşanırken Adem hoca, gençlerle teker teker sohbet etti. Adem hoca, kafe ziyaretinde gençlerle tavla ve bilardo da oynadı. Korkmaz ayrıca herhangi bir sıkıntı ve talep durumunda kendisine ulaşabilmeleri için şahsı cep telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitlerini de gençlere verdi.

Ziyaretlerde AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem Korkmaz’a AK Parti Burdur milletvekili adaylarından Volkan Mengi, AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, AK Parti Merkez ilçe başkanı Hüseyin Okan ve partililer de eşlik etti.

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem Korkmaz ve AK Parti Burdur milletvekili adaylarından Volkan Mengi, ziyaretlerin sonunda İstasyon Caddesi’nde yağmur altında açıklamalarda bulundu.

“Öğrencilerle bir araya gelince kendimi çok mutlu hissettim”

Gençlerle bir araya geldiği için mutlu olduğunu ifade eden AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem hoca, “İstasyon Caddesi’ndeyiz, hafif de yağmur yağıyor. Seçim çalışmalarına yağmur, yaş, çamur demeden çalışmalarımızı görüyorsunuz devam ediyoruz. Ama Gençlerimizle beraberiz. Çok sayıda üniversiteli gençlerimiz var burada.  Sanıldığının aksine gençlerimiz siyaseti takip ediyor ve ilgi gösteriyor. Bunu bizimle yaptıkları sohbetlerden anlıyoruz. Biliyorsunuz bu dönem AK partinin Burdur milletvekilleri adaylarının hepsi genç. O yüzden gençlerle daha rahat iletişim kurabiliyoruz ve anlaşabiliyoruz. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin gençliği tamamen “Adem hoca” diyor, ‘Volkan Mengi’ diyor. Sağ olsunlar gençler bizi çok iyi karşılıyorlar. Uzun zamandır köy, kent, kır, esnaf derken ilk defa öğrencilerle bir araya gelince kendimi çok mutlu hissettim. Çok karışık ve karmaşık duygular içerisindeyim. Bu benim için özel bir an oldu. Birkaç saattir çok neşelendim, çok mutlu oldum. Bir de öğrencilerimizin hepsinin beni tanıyor olması, çoğuyla sosyal medyadan görüşmüş olmamız ve hepsinin de memnuniyet ifade etmiş olması benim için ayrı bir gurur oldu. Onun için de mutlu olduk.” dedi.

“Burdur’umuz için büyük hedefler, büyük hayallerimiz var”

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Volkan Mengi ise, “Ben de hocamın söylediklerine katılıyorum. Gerçekten çok güzel oldu. Öğrencilerin Adem hocama karşı çok büyük bir teveccühü var. Gençler, genç bir ekibi karşılarında görünce daha da heyecanlanıyor. İnşallah Burdur’umuz için büyük hedefler, büyük hayallerimiz var. Hepsinin peşinde sırayla koşacağız ve Cumhurbaşkanımızın da desteğiyle hepsinin gerçekleştireceğiz. Burdur birçok şeyi hak ediyor. Adem hocamlar beraber hepsini gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

----- REKLAM -----