AK Parti’den coşkulu yürüyüş « Burdurweb, Burdur HaberAK Parti’den coşkulu yürüyüş « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

AK Parti’den coşkulu yürüyüş

Son Güncelleme :

13 Mayıs 2023 - 22:08

AK Parti’den coşkulu yürüyüş

AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından 14 Mayıs seçimlerine 1 gün kala kortej yürüyüşü ve miting yapıldı. Yeni Tokilerden başlayan kortej yürüyüşü adeta AK Parti’nin gövde gösterisine dönüştü. Burdur’daki AK Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen kortej yürüyüşünde sık sık  “ Üç! Üç! Üç!” tezahüratı yapan partili seçmenler, 14 Mayıs seçimleri sonrası 3 AK Parti adayını da TBMM’de görmek istedikleri mesajını verdiler.

Cumhuriyet Meydanı’nda tamamlanan kortej yürüyüşünün ardından miting yapıldı. Büyük bir Çoşkun içerisinde geçen mitingde AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, AK Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekili adayları Adem Korkmaz, Mustafa Oğuz ve Volkan Mengi birer konuşma yaptı.

Milletvekili adayları konuşmalarında 14 Mayıs seçimlerinde AK Partinin yeni bir tarih yazacağını ve Burdur’dan 3 vekil ile Ankara’ya gidecekleri vurgusunu yaptılar.

AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı konuşmasında 14 Mayıs’ta zafer için yine Cumhuriyet Meydanı’nda olacaklarını ifade ederken sandık görevlilerine de sandıkları terk etmeyin uyarısında bulundu. Özboyacı, “Sandık bizim namusumuzdur. Seçim sandıkta kazanılır. Biz öyle farklı yöntemlere gitmedik, gitmeyiz de. Sandıklarımıza sahip çıkacağız. Yarın akşam zaferimizi kutlayacağız.” dedi.

Milletvekili Bayram Özçelik ise, 21 yıl boyunca AK Parti olarak güzel hizmetler yaparak vatandaşın gönlünde taht kurduklarını söyledi. Türkiye’de yapılan güzel hizmetlerin Burdur’a da yapıldığını ifade eden Özçelik, “CHP’ye gönül vermiş bir kardeşim gelsin de Kemal Kılıçdaroğlu’nun şu çivisi var desin, şu raptiyesi var desin. Hiçbir eseri yok.” diye konuştu.

AK Parti’nin her kademesinde görev alarak Burdur için her şeyini ortaya koyduğunu söyleyen AK Parti Burdur Milletvekili adayı Volkan Mengi ise, “14 Mayıs’ta Burdur 3 milletvekili diyecek.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Burdur milletvekili adaylarından Mustafa Oğuz, 14 Mayıs günü yaşayacakları demokrasi bayramının arifesinde olduklarını söyleyerek mitinge katılan Burdurlulardan 3 vekil sözü aldı.

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem Korkmaz’da Rektörlük döneminden bahsederek “Doğduğum, büyüdüğüm, yetiştiğim memleketim Burdur’un üniversitesini geliştirmek için büyütmek için çaba sarf ettik. Sadece üniversiteyi büyütmedik. Orada ürettiğimiz bilgiyi, sahip olduğumuz gücü, hocalarımızın akademik gücünü Burdur ile tanıştırdık. Şu anda birçok uygulamamız sahada uygulamaya geçti. 8 sene rektörlük dönemimde bu ülke için bu memleket için ter döktüm.Bizi Ankara’ya çok güçlü göndermenizi istiyorum” dedi.

----- REKLAM -----