CHP’den “İktidar yürüyüşü” « Burdurweb, Burdur HaberCHP’den “İktidar yürüyüşü” « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

CHP’den “İktidar yürüyüşü”

Son Güncelleme :

13 Mayıs 2023 - 22:19

CHP’den “İktidar yürüyüşü”

CHP Burdur il teşkilatı ve CHP Burdur Milletvekili adayları, partilileri ile birlikte iktidar yürüyüşü gerçekleştirdi.


28.Dönem Milletvekili adayları 1.Sıra İzzet Akbulut, 2.Sıra Hülya Gümüş ve 3. Sıra Süleyman Erman, CHP Burdur il teşkilatı ile Bugün Sabah 10.00’da Bozkurt Mahallesi Yeni Toki önünden Cumhuriyet meydanına iktidar yürüyüşü gerçekleştirdi. CHP Burdur İl Başkanı Mehmet Cevni, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Merkez ilçe, Kadın kolları ve Gençlik kolları örgüterinin katılımlarıyla Bozkurt Mahallesi Otogar Tokilerin önünde başlayan iktidar yürüyüşü “Herşey Çok Güzel Olacak” Sloganları ile Cumhuriyet meydanına kadar devam etti. Cumhuriyet meydanında CHP Burdur Milletvekili adayları İzzet Akbulut, Hülya Gümüş ve Süleyman Erman Halkı selamlayarak, Yarın Yapılacak olan genel seçimler için partilerine destek istedi.

“BURDUR’DA CUMHURİYET HALK PARTİSİNİ BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ.”

Cumhuriyet Meydanında Halka seslenen CHP Burdur Milletvekili Adayı Akbulut ;

“Yarın hep birlikte birleşe birleşe Çankaya köşküne Kemal Kılıçdaroğlu’nu taşıyoruz, hepinizin yüreğine sağlık. 1973 yılından beri başaramadığımız ama hep birlikte yarın başaracağımız, Burdur’da Cumhuriyet Halk Partisini birinci parti yapacağız. Hep bu birlikte başaracağız, sizlerle başaracağız. Buradan hep birlikte Bucak’ta yürüyüşümüz gerçekleştireceğiz. Hülya Gümüş, Burdur’da ilk kadın milletvekili olacak. Hepinize teşekkür ediyoruz” dedi.

“BURDUR VEKİLLERİNİ ANKARAYA GÖNDERMEYE HAZIR”

CHP Burdur Milletvekili Akbulut’un ardından Konuşmasını yapmak için Kürsüye çıkan 2.Sıra Milletvekili adayı Hülya Gümüş “Bugün çok güzel bir gün. Burdur vekillerini Ankara’ya göndermeye hazır. Hepinizi Bucak’a bekliyorum. Sağ olun, var olun” dedi.

“TÜRKİYE’DE İKTİDAR OLACAĞIZ!”

CHP 2.Sıra Milletvekili Adayı Gümüş’ün ardından konuşmasını yapan, CHP 3. Sıra Milletvekili Adayı Süleyman Erman, “Burdur yine her zamanki gibi çok güzelsin. Bu kısa süreçte, gecesini gündüzüne katan tüm örgütümüze, gençlerimize, kadınlarımıza ve tüm örgütümüze vermiş oldukları mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah vermiş olduğumuz bu mücadelenin karşılığını yarın hem Burdur’da hem de Türkiye’de iktidar olarak alacağız. Hep birlikte başaracağız” dedi.

İktidar Yürüyüşü, Cumhuriyet meydanında CHP İl Teşkilatı, Milletvekili adayları ve partiyi destekleyen vatandaşların, Parti sloganları ardından sona erdi.

----- REKLAM -----