.Başkan Ünal Müjdeyi verdi: Bucak Kapalı Spor Salonuna Kavuşuyor « Burdurweb, Burdur HaberBaşkan Ünal Müjdeyi verdi: Bucak Kapalı Spor Salonuna Kavuşuyor « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Başkan Ünal Müjdeyi verdi: Bucak Kapalı Spor Salonuna Kavuşuyor

Son Güncelleme :

28 Temmuz 2023 - 15:49

Başkan Ünal Müjdeyi verdi: Bucak Kapalı Spor Salonuna Kavuşuyor

Her yatırımı sonuna kadar takip eden Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, yeni kapalı spor salonundaki çalışmalarda yavaş yavaş sona gelindiğini duyurdu. Müteahhit firmanın çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Her yatırımı sonuna kadar takip ediyorum. Yeni kapalı spor salonumuzun çalışmalar hızla devam ediyor. Güzel bir eseri daha Bucak’ımıza kazandırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bucak İlçesinde depreme dayanıksız ve kullanışsız mevcut spor salonun yıkılması ile sürecin başladığını belirten Başkan Emrullah Ünal “Bucak İlçemizde bulunan spor salonumuz depreme dayanıksız olması nedeniyle yıkım kararı alınmış ve yıkımı gerçekleştirilmişti. Bakanlığımızla yaptığımız görüşmeler sonrasında yeni kapalı spor salonumuz için ihaleye çıkılmış ve 1000 kişilik spor salonumuz içerisinde 4 adet soyunma odası, hakem odası, antrenör odaları, kafeterya, antrenman salonu olmak üzere kapalı spor salonumuzun yapım çalışmaları hızla devam etmektedir. Kapalı spor salonu projemizin ilçemize kazandırılmasında başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Gençlik ve Spor Bakanımıza, Milletvekillerimize, Spor Toto Teşkilatı Başkanlığımıza, Ak Parti Burdur İl ve İlçe Başkanlarımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bucak ilçemize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

----- REKLAM -----