BUCAK BELEDİYESİ KENTİN TEMİZLİĞİNDE “FİL” KULLANACAK « Burdurweb, Burdur HaberBUCAK BELEDİYESİ KENTİN TEMİZLİĞİNDE “FİL” KULLANACAK « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

BUCAK BELEDİYESİ KENTİN TEMİZLİĞİNDE “FİL” KULLANACAK

Son Güncelleme :

04 Ağustos 2023 - 10:05

BUCAK BELEDİYESİ KENTİN TEMİZLİĞİNDE “FİL” KULLANACAK

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yollarda, kaldırımlarda, yol kenarlarında ve ücra noktalarda kullanılmak üzere Belediyenin araç filosuna robot fil temizleme aracını dâhil etti. Başkan Ünal, ekiplerin çalışmasını da yerinde izleyerek benzinle çalışan ve 120 litrelik çöp haznesine sahip vakumlu robot fil, kentin temizlik çalışmalarına yardımcı olacağını ve acil temizlik işlemlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sağlayacağını belirtti. Bucak’ın işlek cadde ve sokakları robot fil sayesinde daha hızlı bir şekilde temizlenecek. Belediye ekiplerinin şehrin bakım ve temizlik çalışmalarını titizlikle yürüttüğünü dile getiren Ünal, vatandaşların da yapılan temizliği korumaları ve bu konuda ekiplere destek olmaları gerektiğinin de altını çizdi.

Bucak Belediyesi’nden Temizliğe Pratik Çözüm

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Belediye bünyesindeki Fil Süpürgelerin önemine vurgu yaparken şu ifadeleri kullandı; “Araç filomuzu her geçen gün yenileyerek genişletirken, aynı zamanda çevreci ve daha şık tasarımlarla Şehrimize renk katıyoruz. Temizlik İşleri bünyemizdeki 1 adet Fil Süpürge Aracı şık tasarımı ve pratik ama yüksek performansıyla filomuza güç katıyor. Benzinle çalışan ‘Fil Süpürgeler’ elle kumanda edilirken izmarit, yaprak, içecek kutuları, kabuklu yiyecekler vb. küçük boyutta materyaller için tasarlandı. Aracımız Bucak’ııza hayırlı olsun.”dedi.

Yüksek performansının yanında çevreci ve şık tasarımıyla fil temizlik aracı vatandaşlardan da tam not aldı.

----- REKLAM -----