.Karamanlı’ya Yeni Bir Sosyal Alan: Çamlık Aile Çay Bahçesi Cafe Yapımı Başladı « Burdurweb, Burdur HaberKaramanlı’ya Yeni Bir Sosyal Alan: Çamlık Aile Çay Bahçesi Cafe Yapımı Başladı « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Karamanlı’ya Yeni Bir Sosyal Alan: Çamlık Aile Çay Bahçesi Cafe Yapımı Başladı

Son Güncelleme :

08 Haziran 2024 - 16:03

Karamanlı’ya Yeni Bir Sosyal Alan: Çamlık Aile Çay Bahçesi Cafe Yapımı Başladı

Karamanlı Belediyesi tarafından Çam Bahçesi’nde inşa edilen yeni cafe projesi hızla devam ediyor. Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu’nun öncülüğünde başlatılan projede, cafe çatısının yapımına başlandı ve çalışmalar büyük bir hızla sürdürülüyor.

Yeni cafe, modern mimarisiyle Karamanlı’ya değer katacak. Binanın Aquapark ve Kır Düğün alanına bakan tarafında düğünler için yemek pişirme yeri, WC ve lavabolar da yer alacak. Bu yeni sosyal alan, Temmuz ayında tamamlanarak halkın hizmetine sunulacak.

Başkan Fatih Selimoğlu, projeyle ilgili olarak, “Karamanlı’ya yakışanı yapıyoruz. Tüm ilkleri bir arada yaptık ve yine biz yapıyoruz. Çamlık Aile Çay Bahçesi Cafe, ilçemize çok yakışacak,” ifadelerini kullandı.

Yeni sosyal alanın tamamlanmasıyla birlikte, Karamanlı halkı modern ve keyifli bir mekana kavuşmuş olacak. Belediye, vatandaşların bu alanda huzurlu vakit geçirebilmeleri için tüm detayları titizlikle planladı.

----- REKLAM -----