.Dr. Nevzat Aydoğdu’dan üzen haber « Burdurweb, Burdur HaberDr. Nevzat Aydoğdu’dan üzen haber « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Dr. Nevzat Aydoğdu’dan üzen haber

Son Güncelleme :

08 Haziran 2024 - 16:23

Dr. Nevzat Aydoğdu’dan üzen haber

Geçtiğimiz dönemde Burdur’un tanınan doktorlarından Ortopedi Ve Travmatoloji Uzman Dr. Nevzat Aydoğdu, Burdur, Milas ve Bodrum hastanelerinde çalışan meslektaşlarına ve tüm dostlarına sağlık durumu hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Tetkiklerinin ardından, sevimsiz bir hastalığa yakalandığını öğrenen Dr. Aydoğdu, moral ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti.

Dr. Aydoğdu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Dostlarım, arkadaşlarım sizlere kendimle ve rahatsızlığımla ilgili güzel haberler vermek isterdim. Maalesef tetkiklerim sonucunda sevimsiz bir hastalığa yakalandığım ortaya çıktı. Bu süreçte başta ailem, Milas ve Bodrum hastanelerindeki çalışma arkadaşlarım, ülkenin her tarafındaki yakınlarım, dostlarım, yol arkadaşlarım ilgi ve yakınlıklarını esirgemediler. Bana çok ciddi yardım ve moral destekleri oldu. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sağolun.”

Kemoterapi seanslarına başladığını belirten Dr. Aydoğdu, “Bugün 4 kür sürecek kemoterapi seanslarının ilkini aldım. Çok iyiyim. Hep birlikte aklın, bilimin ışığında, yardımlaşarak bu sevimsiz durumdan kurtulmaya çalışacağım. Moralimi yüksek tutuyorum ve sonuna kadar mücadele edeceğim. Siz yakınlarımla yaşayacağım güzel günlerimiz var daha. Hepinize dostça kardeşçe selamlarımı iletiyorum. Sağlıkla kalın,” diyerek mücadele azmini dile getirdi.

Dr. Nevzat Aydoğdu’nun açıklaması, dostları ve meslektaşları tarafından büyük bir destek ve dayanışma ile karşılandı. Tüm sağlık camiası, Dr. Aydoğdu’nun en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyor.

----- REKLAM -----