E-Okul kapanış tarihi ne zaman? « Burdurweb, Burdur HaberE-Okul kapanış tarihi ne zaman? « Burdurweb, Burdur Haber
SON DAKİKA
hava

E-Okul kapanış tarihi ne zaman?

Son Güncelleme :

11 Haziran 2024 - 0:55

E-Okul kapanış tarihi ne zaman?

E-Okul Kapanış Tarihi ve Karne Gününe Dair Detaylar

E-Okul sisteminin öğretmenler için not ve devamsızlık girişlerine kapanış tarihleri, karne gününden birkaç gün önce tamamlanacaktır. 2024 yılı için karne günü 14 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu nedenle, öğretmenlerin not ve devamsızlık girişlerini 12 Haziran 2024 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir. Öğretmenler, dönem sonu yoğunluğu ve karne basım süreçleri nedeniyle bu tarihe kadar tüm girişlerini bitirmek zorundadır. Öğrenciler ve veliler, notlarını ve devamsızlık bilgilerini karne gününe kadar E-Okul üzerinden kontrol edebilirler.

E-Okul Giriş Yöntemleri

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne giriş yapmak için eokul.meb.gov.tr adresine gidilmelidir. Açılan ekranda “Veli Bilgilendirme Sistemi” başlığına tıklanarak e-Devlet üzerinden giriş yapılabilir. T.C. kimlik numarası ve e-Devlet şifresi ile sisteme erişim sağlanabilir.

E-Okul Kapanış Tarihi Hakkında Merak Edilenler

2024 yılı için E-Okul sisteminin kapanış tarihi ve detayları şu şekildedir:

  • Karne Günü: 14 Haziran 2024
  • Not Girişlerinin Sona Erme Tarihi: 12 Haziran 2024
  • Sistem Giriş Adresi: eokul.meb.gov.tr

Öğrenci ve velilerin bu tarihlere dikkat etmeleri, not ve devamsızlık bilgilerini zamanında kontrol etmeleri önemlidir. E-Okul, dönem sonu yoğunluğu nedeniyle belirtilen tarihlerde kapanacaktır, bu yüzden işlemlerinizi son güne bırakmadan yapmanız faydalı olacaktır.

----- REKLAM -----