.Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tahliye edildi? « Burdurweb, Burdur HaberKepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tahliye edildi? « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tahliye edildi?

Son Güncelleme :

11 Haziran 2024 - 19:19

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tahliye edildi?

Teleferik Kazası Sonrası Tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz Tahliye Edildi

Antalya Kepez’de 12 Nisan’da meydana gelen ve bir kişinin hayatını kaybettiği, 17 kişinin de yaralandığı Tünektepe teleferik kazası sonrası tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, ilk duruşmada tahliye edildi.

İlk Kez Hakim Karşısına Çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin iştirak şirketi ANET’in eski genel müdürü ve Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, kazanın ardından yaklaşık iki ay sonra ilk kez hakim karşısına çıktı. Mahkeme, Kocagöz hakkında tahliye kararı verdi.

Kazanın Detayları

12 Nisan’da Antalya’nın Kepez ilçesinde meydana gelen Tünektepe teleferik kazasında bir kişi hayatını kaybetmiş, 17 kişi ise yaralanmıştı. Kazanın ardından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, mahkemede savunma yaptı.

Mahkeme Kararı

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, kazanın ardından yaklaşık iki ay sonra görülen duruşmada tahliye edildi. Tahliye kararı, mahkemede sunulan deliller ve savunmaların ardından alındı.

Bu gelişme, kazayla ilgili hukuki sürecin devam ettiğini ve konunun yakından takip edildiğini göstermektedir. Kazanın tüm detayları ve sorumluların belirlenmesi adına çalışmalar sürdürülmektedir.

----- REKLAM -----