.Sinan Oğan 2028’de Cumhurbaşkanı Adayı mı Olacak? « Burdurweb, Burdur HaberSinan Oğan 2028’de Cumhurbaşkanı Adayı mı Olacak? « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Sinan Oğan 2028’de Cumhurbaşkanı Adayı mı Olacak?

Son Güncelleme :

12 Haziran 2024 - 12:40

Sinan Oğan 2028’de Cumhurbaşkanı Adayı mı Olacak?

Sinan Oğan’dan 2028 Açıklaması: Cumhurbaşkanı Adayı mı Olacak?

Sinan Oğan, 2028 yılına dair merak edilen açıklamalarını paylaşarak siyasi gündemi hareketlendirdi. Peki, Oğan 2028’de cumhurbaşkanı adayı mı olacak? İşte detaylar:

Sinan Oğan’dan Cumhurbaşkanı Adaylığı Açıklamaları

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda Ata İttifakı’nın adayı olan ve ikinci turda Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan, dikkat çekici bir açıklama yaptı. Haber Global canlı yayınında konuşan Oğan, 2028’deki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını duyurdu.

Oğan, “Kimseye sır değil, 2028 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayıyım,” dedi. Eleştirilerin kendisini haklı çıkardığını ifade eden Oğan, “Bizi bugün eleştirenler, ‘haklısın’ demeye başladılar. MHP’den ayrıldıktan sonra hiçbir partiye katılmadım. O dönemde AK Parti ve CHP’den teklifler aldım ama hiçbirini kabul etmedim. Tarafsız kalmak bir seçenek değil, bu nedenle Cumhur İttifakı’nı destekledim,” şeklinde konuştu.

Bu açıklama, Oğan’ın siyasi kariyerinde yeni bir sayfa açtığını ve 2028’deki seçimlerde aktif bir rol almayı planladığını ortaya koyuyor.

Sinan Oğan’ın 2028 seçimlerine dair bu iddialı açıklamaları, siyasi çevrelerde büyük yankı uyandırdı. Oğan’ın adaylığı, Türk siyasi arenasında önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Detaylar ve Oğan’ın açıklamalarının tam metni için haberimizi takip edebilirsiniz.

----- REKLAM -----