.Nijerya Kralı’nın Oğluyla Evlenen Türk Kızı Şoke Oldu « Burdurweb, Burdur HaberNijerya Kralı’nın Oğluyla Evlenen Türk Kızı Şoke Oldu « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Nijerya Kralı’nın Oğluyla Evlenen Türk Kızı Şoke Oldu

Son Güncelleme :

12 Haziran 2024 - 23:25

Nijerya Kralı’nın Oğluyla Evlenen Türk Kızı Şoke Oldu

Nijerya Kralı’nın oğluyla evlenerek “Nnonye” unvanını alan Türk gelin Cansu Sancaktar, sosyal medyada paylaştığı video ile büyük bir şaşkınlık yarattı. Kraliyet hayatı hayal eden Sancaktar, eşinin ailesinin mütevazı gecekondu evini görünce beklediği görkemi bulamadı.

Cansu Sancaktar’ın Yeni Hayatı

7 yıl önce vefat eden kralın oğluyla evlenen Cansu Sancaktar, Nijerya’daki yeni hayatına alışmaya çalışıyor. Sosyal medya hesaplarından Nijerya’daki günlük yaşantısını takipçileriyle paylaşan Sancaktar, bu kez kayınvalidelerinin evini tanıttı. Görkemli bir saray bekleyenler, mütevazı bir gecekondu ile karşılaşınca şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Sancaktar’ın Videodaki Anlatımı

Cansu Sancaktar, video paylaşımında şu sözlere yer verdi: “Nijerya’dan herkese selamlar. Kaynanam ile kayınpederimin evini geziyoruz. Kayınpederim 7 sene önce vefat etti. Kendisi ölmeden önce kraldı. Bu nedenle kapı biraz heybetli ve üzerinde ismi yazıyor, evet havalı ve cool. Eşim yardımcı oluyor sağ olsun. Evin giriş kısmı bu şekilde gözüküyor. Kaynanam hemen saçlarımı örgülü görünce beni seviyor. Neyse çok bakmayalım, nazarlara gelmeyelim. Eşim girer girmez sağ tarafa gidiyor.

Bunun bir sebebi var. Çünkü kayınpederim ölünce sol tarafa ilk hanıma, sağ tarafı da benim kaynanama vermişler. Kral olduğu için burada bir obje görüyoruz, kendi heykeli var. Arkada bir asker heykeli var. Burada maalesef onların mezarı bulunuyor, çok üzüldüm. Diğer heykelini görüyoruz. Burası Mirimma House, kaynanam için yaptırmış, onun ismini vermişler. Çok tatlı bence. Bahçede mango ağaçları ve palmiye ağaçları var.”

Cansu Sancaktar’ın video paylaşımı, sosyal medyada büyük ilgi gördü ve birçok yorum aldı. Sancaktar’ın yeni hayatına uyum sağlama süreci, takipçileri tarafından dikkatle takip ediliyor.

----- REKLAM -----