.Alex de Souza Liderliğindeki Antalyaspor MAKÜ’de Hazırlık Kampında « Burdurweb, Burdur HaberAlex de Souza Liderliğindeki Antalyaspor MAKÜ’de Hazırlık Kampında « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Alex de Souza Liderliğindeki Antalyaspor MAKÜ’de Hazırlık Kampında

Son Güncelleme :

08 Temmuz 2024 - 13:57

Alex de Souza Liderliğindeki Antalyaspor MAKÜ’de Hazırlık Kampında

Alex de Souza Liderliğindeki Antalyaspor MAKÜ’de Hazırlık Kampında

Son iki yıldır sezon öncesi hazırlıklarını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Lavanta Tepesi Otel Spor Tesislerinde gerçekleştiren Antalyaspor, 2024-2025 sezonu hazırlıkları için yeniden Burdur’a geldi.

Antalyaspor kafilesi, 07 Temmuz Pazar günü Lavanta Tepesi Otel’e giriş yaptı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Tekşen tarafından karşılandı. Tekşen, yeni teknik direktör Alex de Souza’ya çiçek takdim ederek takıma başarılar diledi.

Yaklaşık 13 gün sürecek kamp boyunca Antalyaspor, MAKÜ Tesislerinde hem antrenman yapacak hem de hazırlık maçları oynayacak. Lavanta Tepesi Otel’in sunduğu modern ve konforlu tesisler, futbolcuların en iyi şekilde hazırlanmasına olanak sağlayacak. Antalyaspor’un yeni sezona güçlü bir başlangıç yapması için tüm imkanlar seferber edilmiş durumda.

Burdur’daki bu kamp, takımın fiziksel ve taktiksel hazırlıklarını tamamlaması ve MAKÜ’nün sunduğu olanaklarla futbolcuların motivasyonlarının en üst düzeyde tutulması açısından büyük önem taşıyor.

----- REKLAM -----