.Bir Beldeye Daha Su Müjdesi! « Burdurweb, Burdur HaberBir Beldeye Daha Su Müjdesi! « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Bir Beldeye Daha Su Müjdesi!

Son Güncelleme :

09 Temmuz 2024 - 12:15

Bir Beldeye Daha Su Müjdesi!

Başkan Duyurdu! Burdur’da Kocaaliler Beldesi’ne Su Müjdesi

Burdur’un Kocaaliler Beldesi’nde su sıkıntısını sona erdirmek amacıyla yürütülen sondaj çalışmaları olumlu sonuç verdi. Müjdeyi Belediye Başkanı İlyas Delen duyurdu.

Su Sıkıntısı Sona Eriyor

Belde halkının su ihtiyacını karşılamak için uzun süredir yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Delen, yaşanan zorluklara rağmen elde edilen başarıyı dile getirdi. Başkan Delen, “Belde halkımızın su konusundaki mağduriyetlerini sona erdirmek adına yürüttüğümüz sondaj çalışmalarımızdan güzel sonuçlar aldık. Nihayet suyumuzu çıkarmayı başardık. Vatandaşlarımızın su sıkıntısı yaşamaması için tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz,” dedi.

Ekip Çalışmasının Önemi

Başkan Delen, bu önemli çalışmada kendilerine destek veren Belediye Meclis Üyeleri ve Gökalan Mahallesi muhtarı Abdullah Altınsoy’a teşekkür etti. Ekip çalışmasının önemine vurgu yapan Delen, birlikte çalışmanın başarıya ulaşmada ne kadar önemli olduğunu belirtti.

Kocaaliler Beldesi’nde yürütülen bu başarılı sondaj çalışması, belde halkının su ihtiyacını karşılayarak önemli bir sorunu çözüme kavuşturdu. Belediye Başkanı İlyas Delen’in açıklamaları, bölgedeki vatandaşlara umut ve sevinç getirdi.

----- REKLAM -----