.Kızılcık Şerbeti’nde Başrol Değişecek İddiaları Yalanlandı! « Burdurweb, Burdur HaberKızılcık Şerbeti’nde Başrol Değişecek İddiaları Yalanlandı! « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Kızılcık Şerbeti’nde Başrol Değişecek İddiaları Yalanlandı!

Son Güncelleme :

10 Temmuz 2024 - 13:45

Kızılcık Şerbeti’nde Başrol Değişecek İddiaları Yalanlandı!

Başrol Değişecek İddialarına Son Noktayı Koydu: Sıla Türkoğlu “Kızılcık Şerbeti” Dizisinden Ayrılmıyor

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu, hakkında çıkan “Diziden ayrılıyor” söylentilerini yalanladı. Sevilen dizinin oyuncuları Sıla Türkoğlu, Serkan Tınmaz, Rahimcan Kapkap ve Emrah Altıntoprak önceki akşam Nişantaşı’nda bir araya geldiler. Birlikte zaman geçirdikleri mekandan çıkarken görüntülenen Sıla Türkoğlu, diziden ayrılacağı yönündeki iddialara açıklık getirdi.

“Çıkan Haberlerden Haberim Yok”

Ekip arkadaşlarıyla iş dışında sık sık bir araya geldiklerini belirten Sıla Türkoğlu, “Hep yaptığımız bir etkinlikte yine buluştuk. İşlerim için İstanbul’dayım ama ailemin yanına İzmir’e gideceğim” dedi. Kızılcık Şerbeti dizisinden ayrılacağı yönündeki haberleri duyunca şaşıran güzel oyuncu, “Ne zaman çıktı o haber? Benim haberim yok. Bir ara öyle haberler yapılıyordu. Beni gönderdilerse bilmiyorum ama devam ediyoruz. Haberleri de görmedim, şu an sizden duyuyorum. Herkes bir şey yazıyor” ifadelerini kullandı.

Sıla Türkoğlu’nun bu açıklaması, dizinin hayranları arasında büyük bir rahatlama yarattı. Kızılcık Şerbeti’nin başarılı oyuncusu, diziden ayrılacağına dair çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirterek, hayranlarına devam edeceği müjdesini vermiş oldu.

----- REKLAM -----