.Rektör Dalgar’dan Alex De Souza’ya Anlamlı Ziyaret « Burdurweb, Burdur HaberRektör Dalgar’dan Alex De Souza’ya Anlamlı Ziyaret « Burdurweb, Burdur Haber
hava

Rektör Dalgar’dan Alex De Souza’ya Anlamlı Ziyaret

Son Güncelleme :

11 Temmuz 2024 - 12:10

Rektör Dalgar’dan Alex De Souza’ya Anlamlı Ziyaret

Rektör Dalgar’dan Alex De Souza’ya Anlamlı Ziyaret

Burdur MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Burdur kampını sürdüren Antalyaspor Teknik Direktörü Alex De Souza’yı ziyaret etti. MAKÜ Lavanta Tepesi Otel’de gerçekleşen ziyarette, Rektör Dalgar, Alex De Souza’ya Burdurlu kadınların ürettiği el dikimi futbol topunu hediye etti. Antalyaspor’un kamp süreci hakkında konuşan Alex De Souza, MAKÜ tesislerinden memnun olduklarını ifade etti.

Alex De Souza’ya Özel Hediye

Ziyarette, Rektör Dalgar, MAKÜ Top Dikim Kadın Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından üretilen, üzerinde Antalyaspor logosu ve Alex De Souza’nın fotoğrafının bulunduğu el dikimi futbol topunu hediye etti. Teknik Direktör Alex De Souza, ziyarette hayranlarıyla fotoğraf çektirip, forma ve toplarını imzaladı.

Sporcu Eğitim ve Kamp Merkezi Projesi

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, MAKÜ tarafından yürütülen Sporcu Eğitim ve Kamp Merkezi Projesi’nin her geçen gün daha iyi bir noktaya geldiğini belirtti. Dalgar, üniversite tesislerinin izole bir ortam sağlaması nedeniyle spor camiası tarafından tercih edildiğini vurguladı. Geçtiğimiz iki yıldır Antalyaspor’un tesislerde kamp yaptığını ve bu yıl da Alex De Souza’nın teknik direktör olmasıyla ilginin daha da arttığını belirtti.

Üniversitenin Spor Tesisleri

Rektör Dalgar, üniversite tesislerinin kulüpler için izole bir ortam sunduğunu ve bu nedenle tercih edildiğini söyledi. Ayrıca, Alex De Souza’nın varlığının üniversite ve tesislerin tanıtımı açısından önemli olduğunu ekledi. Burdur’un tanıtımı için bu tür etkinliklerin önemine dikkat çeken Dalgar, tesislerin her yıl daha iyi hale getirilmesi için çaba sarf ettiklerini ifade etti.

Rektör Dalgar’ın Açıklamaları

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, “Üniversitemizin Sporcu Eğitim ve Kamp Merkezi Projesi her geçen yıl amacına daha fazla hizmet eder bir noktaya dönüşüyor. Alex De Souza’nın burada olması, üniversitemizin ve tesislerimizin tanıtımı anlamında çok önemli. Kendisine kooperatifimizin ürettiği el dikimi toplardan hediye ettik. İnşallah kadın kooperatifini de birlikte ziyaret edeceğiz. Burası, kulüplerin sporcularını izole bir ortamda kamp yaptırmak istemeleri açısından çok uygun. Bu da tercih nedenlerinden biri. Bu aynı zamanda Burdur’umuzun tanıtımı açısından da önemli. Her geçen gün büyümesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

----- REKLAM -----