Son Dakika
20 Ocak 2019 Pazar
doruk-reklam

İzmir Burdurlular Derneği’nden öğrencilere kahvaltı

22 Ekim 2018 Pazartesi, 12:16

İzmir Burdurlular Derneğinin eğitime destek projesi kapsamında 5.incisini düzenlemiş olduğu İzmirde üniversitelerde okuyan Burdurlu öğrencilerle Tanışma, kaynaşma, morel ve motivasyon amaçlı İzmir Alsancaktaki Tarihi Hava Gazı Fabrikasında Kahvaltıda buluştu.

Kahvaltıya Burdur merkez ve İlçelerinden öğrenciler ve Meslek alanında Burdurlu Eğitimci, Mühendis, Doktor, Avukat, Mimar, Hemşire, İşadamının yanı sıra Konak Belediye Başkanı Hemşehrimiz Sema PEKDAŞ’ın katılımlarıyla çok verimli bir kahvaltı olduğunu belirttiler.

Dernek Başkanı Refik Kaya geleceğimizin gençlerini 5 yıldır yaptığımız Eğitime destek projemizde onları İzmirde yalnız bırakmamak ve her dertlerine ortak olabilmek, sıkıntılarını giderebilmek, ihtiyaç sahiplerine destek vermek , moral ve motivasyonlarını güçlü tutmaları amaçlı bu kahvaltıda buluştuklarını ve fikir alışverişi yaptıklarını belirtti.

Başkan Kaya Kahvaltıya katılan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Burdurlu hemşehrilerine, yönetim kuruluna ve öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ayrıca tüm öğrencilere Başarılar diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi