Son Dakika
17 Ocak 2019 Perşembe
doruk-reklam

Kaza ucuz atlatıldı

11 Haziran 2018 Pazartesi, 20:11

Burdur’da akşam 19:00 sularında meydana gelen trafik kazasında kaza ucuz atlatıldı.

İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi’nde yeni yapılan ışıklarda meydana gelen kazada plakası belirlenemeyen bir aracın kırmızı ışıkta geçip 15 NR 627 plakalı otomobile çarpması sonucu sürüklenen otomobil yol üzerinde bulunan karpuz sergisinde önünde çarpmadan durdu.

Burdur Manavlar Odası Başkanı Tuncay Yiğit’e ait olan karpuzcu sergisine çarpmadan duran otomobil korkulan bir kazaya yol açmadı.

Burdurweb haber merkezimize kaza hakkında açıklamada bulunan karpuz sergisi esnafı Burdur Manavlar Odası Başkanı Tuncay Yiğit, sergisinin hemen güzergahında bulunan Burdur Belediyesi’nin yeni koyduğu trafik ışıklarında araçların yeşilden kırmızıya yakalanmamak için sürat artırdıklarını ancak yetişemediklerinden dolayı kontrolü kaybettiklerini ifade etti. Aynı güzergahta ikinci kaza olduğunu ifade eden Yiğit, trafik ışıklarının yapılmasına karşı olmadıklarını ancak ışıkların konulan yerin mesafenin uzun olmasından kaynaklı uygun olmadığını, sürücülerin kırmızıya yakalanmamak için süratini artırdığını, bu nedenle daha uygun bir yere konulmasının doğru olacağını savundu.

Konuyla ilgili Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile görüştüğünü ifade eden Burdur Manavlar Odası Başkanı Tuncay Yiğit, kendisinden bir an evvel çözüm bulunması konusunda talepte bulunduğunu ifade etti.

Haber güncellendi…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


kampüs gazetesi,burdur ceviz ezmesi